Metro Exodus Complete Edition míří na PS5 a Xbox Series X

Zveřejněno 17. května 2021

Štítky:

Užijte si ultimátní postapokalyptické dobrodružství Metro Exodus Complete Edition a odhalte jedinečný nepřátelský svět v této epické střílečce z pohledu první osoby, nyní vylepšené pro Playstation 5 a Xbox Series X / S. Metro Exodus Complete Edition obsahuje kampaň Metro Exodus pro jednoho hráče a oba strhující přídavky: The Two Colonels a Sam's Story, to vše s úžasným Ray Tracingem na 60 FPS.

Metro Exodus je příběhová střílečka z pohledu první osoby od 4A Games, která kombinuje smrtící souboje a plížení s průzkumem a hororovou hrou na přežití v jednom z nejpodmanivějších herních světů, který byl kdy vytvořen. Utečte z rozbitých trosek mrtvé Moskvy a vydejte se na epickou kontinentální výpravu přes postapokalyptické Rusko v tom dosud největším dobrodružství v sérii Metro. Prozkoumejte ruskou divočinu v obrovských nelineárních úrovních a sledujte napínavý příběh inspirovaný romány Dmitrije Gluchovského, který popisuje celý rok od jara přes léto a podzim až po hlubokou nukleární zimu.

Hra Metro Exodus, inspirovaná romány Dmitrije Gluchovského, pokračuje v Arťomově příběhu v tom dosud největším dobrodružství v sérii Metro. Hra vychází s českými titulky 18. června 2021 a předobjednat si ji můžete na Playclub.cz.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ