Microsoft Flight Simulator pro PC vyjde už 18. srpna

Zveřejněno 21. července 2020

Štítky:

Připravte se ke vzletu, společnosti Xbox Game Studios a Asobo Studio oznámily, že Microsoft Flight Simulator vyjde 18. srpna a hru na Windows 10 si můžete už dnes předobjednat.

Byli jsme nadšeni a ohromeni neutuchající podporou Flight Sim komunity během předchozích 38 let. První Microsoft Flight Simulator vyšel v roce 1982 a my jsme věděli, že konečně nastal ten pravý čas na vývoj simulátoru nové generace. A to proto, že nyní už konečně máme ty správné nástroje, technologie, partnery a hardware, abychom mohli vydat dosud nejrealističtější a nejautentičtější letecký simulátor.

Citace z tiskové zprávy společnosti Microsoft

Dvě krabicové verze Microsoft Flight Simulator v prodeji

Standard Edition, obsahující 20 velmi detailních letadel s jedinečnými letovými modely a 30 ručně vytvořených letišť.
Premium Deluxe Edition, obsahující vše ze standardní edice Microsoft Flight Simulator plus 10 dodatečných, vysoce věrných letadel s jedinečnými letovými modely a 10 dodatečných, ručně vytvořených mezinárodních letišť.

  • Živoucí a detailní krajiny – Ponořte se do obrovského a nádherného světa, kterým je naše planeta, díky více než 37 tisícům letišť, 1,5 miliard budov, 2 bilionům stromů, hor, silnic, řek a dalších.
  • Živý svět – Země je dynamická a proměnlivá a stejně takový je i svět hry Microsoft Flight Simulator, který zahrnuje živý provoz, počasí a zvířata v reálném světě.
  • Vysoce detailní letouny – Zdokonalte si pilotní schopnosti v celé řadě letounů od lehkých letadel po komerční tryskáče s komplexními letovými modely. Každý letoun obsahuje vysoce detailní a přesný kokpit s realistickými nástroji.
  • Nový kontrolní systém – Ať už jste začátečník, nebo profesionál, můžete si upravit úroveň od kompletně manuálního ovládání po kompletní asistenci s interaktivním a nápomocným návodem k nástrojům a kontrolnímu seznamu.
  • Dynamické počasí – Nový engine počasí umožňuje přepínat režim živého počasí, díky kterému prožijete počasí v reálném čase včetně přesné rychlosti a směru větru, teploty, vlhkosti, deště a dalších.
  • Nový engine dne a noci – Užijte si létání v kteroukoliv denní či roční dobu, jakož i let a navigaci za noční viditelnosti.
  • Aerodynamické modely – Moderní fyzikální engine s více než 1000 kontrolních povrchů u každého letadla umožňuje skutečně realistický zážitek.

Jaký hardware budete potřebovat ke spuštění hry Microsoft Flight Simulator?

Váš počítač musí splňovat minimálně následující:
Windows 10 (verze 1909), procesor Intel Core i5 4460 nebo AMD Ryzen 3 1200, 8 GB RAM, 2 GB grafická karta NVIDIA GeForce GTX 770 nebo AMD Radeon RX 570, 150 GB volného místa na pevném disku a internetové připojení o rychlosti 5 Mbit/s.

Microsoft Flight Simulator

MOŽNOSTI SDÍLENÍ