Nový herní trailer pro Evil West

Zveřejněno 1. listopadu 2022

Štítky: ,

Tohle není jen na Halloween, tohle je pro lovce upírů Jesseho rutina.

Evil West, akční dobrodružství z pohledu třetí osoby, kde se vžijete do role lovce upírů, jenž zachraňuje Divoký západ před temnotou, vás zve na úvodní jízdu do akcí nabitého příběhového dobrodružství v nové ukázce ze hry. Připravte se na upíry zamořenou americkou divočinu, do které zavítáte již 22. listopadu, a to navíc s českými titulky!

Hrdinská výprava

Seznamte se s Jessem Rentierem, mladým a zkušeným zabijákem upírů, do kterého se vtělíte ve hře Evil West. Je to hvězdný agent z Rentier Institute, tajného spolku, který loví příšery a který vede jeho otec a mnoho generací Rentierů před ním. Bude muset vzít akci do vlastních rukou poté, co se z temnoty vynoří proradní smrtící upíři a vymažou ústav z povrchu zemského.

S pomocí Edgara Gravenora, dalšího přeživšího z Rentier Institute, budete muset bojovat proti lítým sokům a odtajit upírské pletichy, zatímco se pokusíte znovu vybudovat svůj spolek a stát se vůdcem, kterého divoký západ potřebuje.

Dobře vybavený pistolník, který zabíjí obludy ve smrtícím stylu

Aby Jesse dosáhl svého cíle, bude zkoumat každý kout Divokého západu, hledat nové členy institutu a cenné stopy vedoucí ke konspiraci, brát peníze z opuštěných truhel a mrtvol a rozšiřovat svůj arzenál zbraní. Vybaven bude starými dobrými střelnými zbraněmi i pokročilou technologií, jako je bleskem nabitá Rentier Gauntlet. Kombinujte Jesseho zbraně a nástroje podle libosti, přičemž každá má vlastní strom schopností a na míru šitá vylepšení. Pak se zapojte do výbušných soubojových střetů pomocí vlastní kombinace silných střeleckých útoků a ničivých kontaktních komb.

Evil West vychází 22. listopadu na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PCčeskými titulky!

MOŽNOSTI SDÍLENÍ