OddBallers vychází již tento týden

Zveřejněno 23. ledna 2023

Štítky: ,

Rozpumpujte každou oslavu s party hrou OddBallers

OddBallers je bláznivá párty hra, ve které vyzvete své přátele a rodinu na souboj v zábavných zápasech inspirovaných vybíjenou a pomocí brutálně neférové taktiky si z nich vystřelíte.

V mnoha různých arénách a jedinečných minihrách musíte využít vše, co vám přijde pod ruku, abyste se v každém bláznivém kole umístili na vrcholu. Uskakujte, blokujte a berte všechno, co můžete svým rádoby nepřátelům hodit do obličeje. A rozdrťte soupeře pomocí elektrických plotů, výbušných nádrží či odpalovačů tenisáků.

Každá aréna má vlastní pravidla a obsahuje různé frenetické minihry, kde se může stát úplně cokoliv! Od hry na posledního přeživšího přes týmové bitvy po útěk o život v kostýmu kohouta anebo mlácení soupeřů čerstvými rybami. To vše zažijete na venkovské farmě, ve městě, na pobřeží i na ostrovním ráji. Každé prostředí zahrnuje víc než 20 různých arén a jedinečných miniher, díky kterým si užijete ještě větší zábavu.

Ať už online, nebo lokálně, otestujete své schopnosti (a přátelství). Hrajte až s šesti hráči ve svém obýváku, anebo zápaste online a soupeřte proti dalším soutěžícím z celého světa. Do toho si nezapomeňte upravit svou postavu od hlavy k patě díky stovkám bláznivých obleků, účesů a dalších, abyste byli v aréně nejkrásnější. Můžete si dokonce vybrat oblíbený taneček, kterým budete provokovat padlé soupeře, a přizpůsobit si každou minihru podle svého vkusu.

OddBallers od Ubisoftu vyjde 26. ledna 2023 na Nintendo Switch.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ