Pět důvodů, proč si zahrát Welcome to ParadiZe

Zveřejněno 5. března 2024

Štítky: , ,

Tady za vás udělají práci zombie!

Animovaný trailer oslavuje vydání Welcome to ParadiZe, titulu, který v bláznivém otevřeném světě spojuje akci, crafting, RPG a survival. Proč si tohle zahrát? Máme pro vás pět důvodů.

Zažijte zcela absurdní příběh

Jakmile dorazíte do ParadiZe, zjistíte, že i tolik opěvované bezpečné útočiště padlo do hnijících rukou nemrtvého nepřítele. Prozkoumejte řadu prostředí a střetněte se tváří v tvář s vyšinutými obyvateli, zatímco se budete snažit uniknout zombie apokalypse.

Vylepšujte svou postavu a braňte svůj tábor

Díky RPG aspektům vám tato hra může nabídnout individuální zážitek. Specializujte svého avatara na boj, přežití nebo hackování zombie. Postavte si tábor, zorganizujte jeho obranu podle svých představ a zažijte Welcome to ParadiZe po svém!

Přežijte s čímkoliv, co vám přijde pod ruku

Apokalypsa má i své světlé stránky! ParadiZe je domovem zapomenutých pokladů a materiálů, které čekají, až je najdete a použijete. Sbírejte vše, co najdete, a vyrábějte z toho zbraně a vybavení, abyste překonali nepřátele nebo prostředí.

Vytvořte si vlastní armádu zombie

Welcome to ParadiZe nabízí nevídanou funkci: hackování zombie! Díky revolučním hackerským helmám můžete proměnit jakoukoli zombie ve spojence. Proměňte je ve své farmáře, obránce základny nebo osobní strážce pomocí programovacího systému, který je jednoduchý a sofistikovaný, a získejte nekonečné množství možností.

Hrajte sami, nebo v týmu až 4 hráčů

Smějte se, brečte a křičte sami, ve skupině až 2 hráčů v lokálním kooperativním režimu nebo 4 hráčů prostřednictvím on-line kooperace, která vám umožní prožít celé dobrodružství v dobré společnosti. Ať už je milujete, nebo nenávidíte, když uvidíte své spoluhráče sežrané, upálené, nabodnuté či prostě umírající žízní, budete mít příležitost vychutnat si provinilé potěšení ze zabíjení jejich zombifikovaných avatarů!

Zahrajte si už dnes. Welcome to ParadiZe vyšlo na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ