Představujeme Wo Long: Fallen Dynasty Steelbook Edition

Zveřejněno 7. února 2023

Z hlubin temnoty přilétá drak!

Pro české a slovenské hráče s radostí oznamujeme premiérovou steelbook edici nového temného akčního fantasy RPG ze světa Tří království od Team NINJA, vývojářů hry Nioh, a Koei Tecmo. Wo Long: Fallen Dynasty Steelbook Edition vyjde 3. března 2023 a dostupná bude ve verzích pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One. Kromě hry a exkluzivního sběratelského steelbooku ke hře obsahuje edice dodatečné bonusové předměty Crown of Zhurong a Crown of Gonggong. Týden před vydáním hry, tedy 24. února, vyjde na všechny dostupné platformy hratelné demo.

POPIS HRY:

184 n. l, Čína za pozdní dynastie Chan. Zemí zmítá chaos a zkáza. Císařská dynastie, která prosperovala po řadu let, je nyní na pokraji kolapsu. Wo Long: Fallen Dynasty je dramatický akční příběh o bezejmenném vojákovi domobrany, který bojuje o přežití v temné fantasy verzi pozdní dynastie Chan, kdy démoni sužují Tři království. Hráči musí bojovat proti smrtonosným stvůrám a nepřátelským vojákům pomocí mečů na základě čínského bojového umění a navzdory šancím se pokusit v sobě probudit skutečnou moc. Wo Long odkazuje na skrytého draka a rovněž na velkolepého hrdinu či člověka, který ještě není znám. Toto je příběh důstojníků, ze kterých se později stanou hrdinové během období své „neznámosti“, a zároveň příběh o vzestupu protagonisty, který býval „nikým“.

VLASTNOSTI HRY:

Démoni v království – Temné fantasy zasazené během chaotického období Tří království. Příběh živě vypráví o těžkém boji o přežití vojáka z domobrany během pozdní dynastie Chan, kdy je země zamořená démony. Ve Třech královstvích vládne šílenství jako nikdy dřív! Probuďte v sobě sílu – Porážejte smrtonosné nepřátele, zvyšujte si morálku a probuďte sílu ve svém nitru! Překonejte protivenství pomocí jedinečných nových strategií, včetně bojových stylů založených na „pěti fázích“. Cesta meče – Šermíři zdatní v čínském bojovém umění, proslavení nemilosrdnými údery, které dokážou změnit průběh bitvy během jediného okamžiku, ladně určují tempo díky střídání útočných a obranných manévrů. Zdolávejte soupeře sérií silných útoků v intenzivních a krvavých bitvách a zároveň se učte přesnost a schopnosti nezbytné k tomu, abyste se mohli stát skutečným mistrem meče.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ