Přijíždí offroad simulátor SnowRunner

Zveřejněno 28. dubna 2020

Štítky: , , ,

Dnes na PlayStation 4, Xbox One a PC s českými titulky vychází off-road simulátor SnowRunner. Připraveni?

Povinnost od Eurogamer.cz
9/10 od Zing.cz
9/10 od Xboxweb.cz

Staňte se pánem divočiny

Společnosti Saber Interactive a Focus Home Interactive dnes vydávají hru SnowRunner na PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím Epic Games Store. SnowRunner představuje nejnovější evoluci na poli simulace terénních náklaďáků s revoluční fyzikou, neuvěřitelným prostředím, obrovským otevřeným světem plným misí a rozhodování a také velkou garáží plnou vozidel, které si můžete odemknout, vylepšit a přizpůsobit.

SnowRunner bude nadále růst i po vydání

Kromě obrovské nálože herního obsahu SnowRunner rovněž přinese modifikace na PC v den vydání a později i na konzolích a hra se rovněž dočká i pravidelných bezplatných aktualizací, které vám zážitek ještě obohatí! A pokud vám to stále nestačí, vývojáři pracují na obřím Season Passu, který bude dostupný samostatně nebo v kombinaci s hrou v rámci Premium Edition.

Season Pass bude vycházet během čtyř fází, z nichž každá bude obsahovat vlastní téma a nový region, jakož i zcela nová vozidla, nové mapy a nové aktivity. Po vydání hry vás čeká spousta nového obsahu během roku 2020 a dále.

Podívejte se na obsah 1. fáze, která vyjde v následujících týdnech, a připravte se na výpravu do tundry, kde budete hledat ztracený vrak bombardéru z druhé světové války.

SnowRunner - Launch trailer

MOŽNOSTI SDÍLENÍ