Připravte se na mimozemskou hrozbu - Aliens: Fireteam Elite vyjde už 24. srpna

Zveřejněno 13. srpna 2021

Štítky:

Už jen necelých 14 dní zbývá do okamžiku, kdy se coby bojem zocelení mariňáci budete muset znovu postavit mimozemské hrozbě i tenkrát vyzbrojené klasickým xenomorfským bojovým arzenálem – slintajícími čelistmi a obřími tesáky. Už 24. srpna totiž vyjde očekáváná kooperativní střílečka pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a digitálně také pro PC – Aliens: Fireteam Elite.

V ní sehrajete klíčovou roli v epických událostech, které se odehrávají 23 let po původní trilogii Vetřelce, když se jako koloniální mariňák ocitnete na palubě UAS Endeavor, kde se budete muset vypořádat s děsivými mimozemskými protivníky. Jak už je dobrým zvykem, čeká na vás obrovská přesila – více než 20 druhů nepřátel včetně 11 xenomorfů, z nichž každý má svou vlastní inteligenci a dokáže s nepřipraveným mariňákem skoncovat dřív, než řeknete Alien. Vetřelci se na váš úderný tým budou valit ze všech stran, útočit z temnot, šplhat po zdech a samozřejmě také vyskakovat z ventilací.

Říkáte si, kde jsou nějaké dobré zprávy? Těmi by mohly být silné zbraně, futuristické vybavení, děsivé zvuky a nové příběhové linky v řadě znovuhratelných kampaní. A samozřejmě vaše vycizelované taktické a střelecké umění. Pro ty, kdo si hru předobjednají a získají tak jako bonus balíček Hardened Marine, bude ve hře dostupná i červená kamuflážní barva zbraně, červený šátek a také posměšné gesto „chestburster“, které srazí na kolena každého protivníka… no dobře, tak nesrazí, ale je opravdu cool! 

Hráči, kteří si hru pořídí u českých a slovenských prodejců, získají navíc exkluzivní bonus – plakát s uklidňujícím něžným přítelem, který je posílí na duchu, kdykoliv pro ně budou mimozemské výzvy příliš obtížné.

Aliens: Fireteam Elite pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S a Xbox One vyjde 24. srpna 2021. Ve hře bude možné zapnout české titulky.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ