Pro Farming Simulator 22 vyšlo bezplatné DLC Precision Farming

Zveřejněno 21. dubna 2022

Štítky: , ,

Spousta nových funkcí a strojů, ale s mnohem nižším dopadem na životní prostředí: Vydavatel a vývojář GIANTS Software vydal bezplatné DLC Precision Farming pro Farming Simulator 22. Tento projekt, který zahájil John Deere a EIT Food, přední evropská iniciativa potravinové inovace, spolufinancuje Evropská unie a různými způsoby podporuje udržitelné zemědělství. DLC je možné stáhnout zdarma přes oficiální ModHub ve hře na PC a konzole. Nové funkce představuje trailer.

Zvýšená udržitelnost díky technologii chytrého farmaření

Nové herní mechanismy, založené na skutečné technologii chytrého farmaření, rozšiřují aspekt realismu: přinášejí čtyři různé druhy půdy a jejího vzorkování, ekonomickou analýzu a skóre životního prostředí kvůli vyhodnocení ekologické šetrnosti farmářských operací – vypočítané pomocí faktorů, jako je snížená orba, úroveň dusíku, kontrola plevele pomocí přesně mířených technologií a další.

Plodinové senzory a různorodé použití surovin pro zvýšení výnosu a péče o úrodu pomáhají hráčům šetřit semena, čas, hnojivo, herbicidy, palivo a nakonec i peníze – a zároveň snižuje dopad na životní prostředí. Na obrazovce Precizní farmaření mohou virtuální farmáři sledovat své akce a jejich vliv na životní prostředí a také své finance.

Nové stroje rozšiřují herní dynamiku

Kvůli rozšíření repertoáru zemědělských nástrojů pro provoz udržitelné farmy obsahuje bezplatné DLC Precision Farming senzor ISARIA Scout, který sbírá vzorky půdy, ISARA PRO Active a PRO Compact pro měření úrovní dusíků v plodinách a John Deere R732i s přesně mířenou technologií „PowrSpray“, která dynamicky bojuje proti plevelu. Součástí jsou rovněž nástroje John Deere Gator a Kotte Garant PTR 30.000 s hnojivovým systémem od John Deere kvůli hnojení polí.

„Máme radost, že můžeme našim fanouškům nabídnout možnost rozšířit realismus farmářských operací díky technologii udržitelného farmaření,“ komentuje Stefan Maurus, programátor hratelnosti a hlavní integrátor v GIANTS Software, zodpovědný za vývoj tohoto DLC. „Jsme hrdí na tento úspěch a příležitost spolupracovat se společností John Deere, EIT Food a všemi ostatními partnery, se kterými jsme realizovali tento důležitý krok na podporu výhod technologií udržitelného farmaření.“

Tento projekt si klade za cíl zlepšit povědomí o moderních zemědělských technologiích ve společnosti díky spolupráci s německou univerzitou v Hohenheimu, britskou univerzitou v Readingu, největší španělskou cereální společností Grupo AN a Ústavem pro reprodukci zvířat a potravinový výzkum na Polské akademii věd. První verze DLC Precision Farming pro Farming Simulator 19 zaznamenala velký úspěch a hráči po celém světě si ji stáhli víc než milionkrát.

Další stroje a nová značka v bezplatné obsahové aktualizaci

Pro Farming Simulator 22 je nyní rovněž dostupný patch 1.4, který je zapotřebí k aktivace bezplatného DLC Precision Farming. Součástí tohoto patche je další bezplatná aktualizace obsahu, která přidává oblíbený traktor CLAAS XERION 5000-4000, vysokozdvižný vozík ETV 216i od německého výrobce Jungheinrich a také různé nástroje od české společnosti Salek, který se představuje jako nová značka v této sérii. Celkem do hry přibývá sedm nových strojů a tento nový video trailer je předvádí v akci.

Farming Simulator 22 je dostupný na PC, Mac, PlayStation®5 (PS5™), Xbox Series X|S, PlayStation®4 a Xbox One. Další informace najdete na oficiálních webových stránkách Farming Simulator a v mediální zóně GIANTS Software.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ