Rust Day One Edition na Xbox One a PlayStation 4 vyjde 21. května

Zveřejněno 21. dubna 2021

Štítky:

Rust, brutální a kompetitivní hru na přežití pro více hráčů, je nyní možné předobjednat, a to ve speciální edici Rust Day One.

Rust Day One Edition pro konzole Xbox One a PlayStation 4 obsahuje základní hru s předobjednávkovým bonusem, který zahrnuje balíček Future Weapons and Tools. Experti na přežití, kteří si budou chtít pořídit krabicovou edici hry Rust, můžou získat i tento bonus díky předobjednávce Day One Edition u vybraných prodejců.

Hra Rust pro konzole od vydavatele a vývojáře Double Eleven je založená na oblíbené verzi na PC, která byla plně optimalizována pro konzolové hráče.

Mark South, hlavní ředitel operací v Double Eleven řekl: „Rust je a navždy bude dítě a dílo Facepunch Studios a my jsme extrémně vděční, že můžeme vzít jejich výtvor a udělat vlastní konzolovou edici jejich neuvěřitelné hry. Naše konzolové edice hry Rust představují Rust tak, jak ho lidé znají, ale pod kapotou – kde jsme strávili posledních pár let – jsme vytvořili výjimečný zážitek s hrou Rust navržený pro milovníky konzolí. Těšíme se na zpětnou vazbu hráčů, až se do ní fanoušci budou moct letos na jaře ponořit.“

Rust - Boj o přežití

Ve hře Rust se hráči probudí sami na záhadném postapokalyptickém ostrově, kde je plno rozpadlých průmyslových památníků a zvídavých vědců. Ve hře může být až 100 dalších hráčů a záleží jen na vás, jak dokážete přežít ve světě, kde vás všechno chce zabít.

Překonejte žízeň a hlad, bojujte proti živlům, vyrábějte zbraně a braňte se před nepřáteli, mezi které se řadí ostatní hráči, vědci, medvědi a vlci. Smrt si vás může najít i v podobě požáru, utopení či nemoci z ozáření. Rust je hra bez pravidel a neříká svým obyvatelům, co mají dělat. Máte volnost a můžete klamat a pouštět se do agresivních a intenzivních soubojů mezi sebou, do nájezdů a kořistění, ale potenciálně můžete dosáhnout ještě lepších výsledků, když budete mít po boku tým přátelských hráčů. V boji o přežití a nadvládu si můžete stavět malé sruby ze dřeva i obří pevnosti z kovového šrotu, a také vyrábět celou řadu zbraní, bomb a pastí.

Rust není pro lidi se slabým srdcem: hra se pyšní strmou křivkou učení a obrovskou zabijáckou komunitou hráčů. Můžete se s nimi spřátelit, anebo je zabíjet – volba je na vás. Začínáte s kamenem v ruce a postupně se vypracujete přes kopí či luk až po těžší zbraně jako útočné pušky a raketomety. Můžete nacházet a učit se nákresy pro výrobu nových a lepších zbraní, zbrojí a obranných prostředků, budovat rozrůstající se arzenál a zvýšit sobě i svým přátelům šanci na přežití.

Rust Day One Edition pro Xbox One a PlayStation 4 vyjde 21. května. Hru si můžete předobjednat zde.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ