SnowRunner vyjde na Nintendo Switch 18. května

Zveřejněno 31. března 2021

Štítky: , ,

SnowRunner přinese realistickou fyziku, skutečné náklaďáky a spoustu bahna a sněhu na Nintendo Switch 18. května. Veleúspěšná terénní hra se poprvé dočká přenosné formy s veškerým obsahem a dobrodružstvím jako na PC a ostatních konzolových verzí. Ovládejte nádherně replikovaná vozidla od značek jako Ford, Chevrolet a Freightliner a zanechte svou stopu v nezkroceném otevřeném světě. SnowRunner oslovil hráče díky dokonalému terénnímu zážitku s tím nejlepším fyzikálním enginem na PS4, Xbox One a PC a nyní dorazí i na Nintendo Switch!

Dokonalý ultimátní zážitek již brzy na Nintendo Switch a rovnou s českými titulky!

Připravte se zdolávat bahno, rozvodněné řeky, sníh a zamrzlá jezera, zatímco budete plnit nebezpečné zakázky a mise – nyní na cestách. Rozšiřujte a upravujte svůj vozový park díky spoustě vylepšení a doplňků včetně prodlouženého výfuku do rozbouřených vod či pneumatik s řetězy do závějí.

Snowrunner vyjde na Nintendo Switch 18. května a přinese hodiny a hodiny tahání, převážení klád, boje s bahnem, opravování, řízení a zachraňování všem hráčům. Ve hře bude možné zapnout české titulky.

Předobjednávky pro hru již běží. Hra je už nyní dostupná na PC (Epic Game Store), Xbox One a PlayStation 4.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ