Vychází DIRT 5

Zveřejněno 2. listopadu 2020

Štítky: ,

Pokořte překrásné lokace z celého světa. Získejte slávu v příběhu lemovaném hvězdami. Zkroťte terénní vozy ze sedmi desetiletí. Popusťte uzdu fantazii s foto režimem a editorem nástřiků. Bavte se společně při závodech na jedné obrazovce a v párty režimech. Navrhněte si vlastní závodní arénu svých snů.

Skvělé poloarkádové závody, které nabízí velké množství obsahu, líbivý vizuál, široký vozový park a vynikající split-screen pro čtyři hráče.

8/10 - recenze na serveru Zing.cz

„DIRT 5 je oslavou rychlosti, jež se odehrává v jedněch z nejnáročnějších terénů v těch nejkrásnějších lokacích celého světa,“ řekl Robert Karp, ředitel vývoje hry DIRT 5 ze společnosti Codemasters. „Vychutnejte si jízdu rušnými velkoměsty i po klikatých nezpevněných cestách, odhoďte zábrany a sešlápněte pedál až na podlahu. Na své si tu přijde naprosto každý milovník závodů, ať už dává přednost bojům v režimu kariéry s dabingem od Troye Bakera a Nolana Northa, soutěžení s přáteli na jedné obrazovce nebo vytváření dokonalé překážkové dráhy v módu Playground.“

Vychází DIRT 5

DIRT 5 vychází na PlayStation®4, Xbox One, PC v pátek 6. listopadu, pro Xbox Series X/S 10. listopadu a následně na PlayStation®5 12. listopadu.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ

Související hry