Vychází hra The Lord of the Rings Gollum

Zveřejněno 25. května 2023

Štítky: , ,

Příběhové dobrodružství ze Středozemě dnes vychází na PC a konzole

The Lord of the Rings: Gollum

Připravte se na návrat do Středozemě a vžijte se do kůže a kostí nejsympatičtějšího antihrdiny této ságy. Po více než čtyřech letech plných krve, potu a syrových ryb dnes vychází The Lord of the Rings: Gollum od Daedalic Entertainment a NACON na PC, PlayStation a Xbox. Vývojáři z Hamburku jsou hrdí na to, že mohou nabídnout příběhové dobrodružství založené na největší značce, která kdy byla pod taktovkou německého studia. PC verze se odemkne v 18 hodin na Steamu.

Podívejte se na výzvy a nebezpečí, s nimiž se Glum musí vypořádat při hledání svého drahocenného prstenu.

„Naše hra je věrná příběhu, který vytvořil spisovatel Tolkien, a na to jsme velmi hrdí. Toto příběhové dobrodružství je lahůdkou pro všechny fanoušky Pána prstenů a hráči se mohou těšit na setkání s novými tvářemi i starými známými!“ řekl u příležitosti vydání hry Carsten Fichtelmann, generální ředitel Daedalic Entertainment.

The Lord of the Rings: Gollum je akční dobrodružná hra a epický interaktivní zážitek, jenž se odehrává souběžně s událostmi ze Společenstva prstenu. Zahrajete si za záhadného Gluma, který se vydává na nebezpečnou cestu, a budete svědky toho, jak vyzrál na nejmocnější postavy Středozemě, aby získal jedinou věc, která je mu drahá.

Budete muset šplhat, skákat a plížit se, abyste se vyhnuli nebezpečí nebo našli příhodná místa. Glum je obratný, chytrý a lstivý, ale také rozpolcený svou dvojí osobností. Je na vás, abyste rozhodli, zda podlehne temné straně Gluma, nebo se stane laskavějším Smeagolem. Vydejte se z hlubin Mordoru do krásné říše elfů a setkejte se s dobře známými i novými postavami v příběhu zasazeném hluboko do legend Středozemě.

„Spolupráce s týmem Daedalic na vývoji hry Gollum v posledních několika letech byla pro nás všechny v Middle-Earth Enterprises fenomenální zkušeností,“ zamyslela se Fredrica Drotos, ředitelka oddělení Brand & Licensing. „V Daedalicu se ponořili do složitosti Stata, Smeagola alias Gluma, který je hnán jak vlastními silami, tak silami, které nemůže ovlivnit, a my se těšíme na reakce fanoušků Středozemě.“

The Lord of the Rings: Gollum vyšel dnes ve fyzických edicích i digitálně pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch je naplánována na pozdější období tohoto roku.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ