Vychází hra War Hospital, kde zachraňujete životy

Zveřejněno 12. ledna 2024

Štítky: , ,

Když kulka trefí cíl, začíná další boj. Boj o život!

Společnost Nacon a studio Brave Lamb s potěšením oznamují uvedení hry War Hospital, která se odehrává za 1. světové války a je zaměřena na řízení polní nemocnice.

Píše se rok 1917. Jste major Henry Wells, britský polní zdravotník v důchodu, kterého opět odvedli a uvrhli do noční můry první světové války. Byli jste pověřeni vedením polní nemocnice ve fiktivním městě v severní Francii. Máte nedostatek lidí i zásob a jste poslední baštou naděje pro bezpočet vojáků na francouzské frontě.

War Hospital při řízení polní nemocnice vyžaduje vaše strategické myšlení a obětavost. Abyste dokázali zachránit co nejvíce životů, musíte rozumně rozdělovat své skromné zdroje a zároveň mobilizovat svůj personál zdrcený hrůzami války. Musíte se připravit na ošetřování strašlivých válečných zranění a při léčení budovat zařízení, zatímco kolem vás v ohlušující blízkosti vybuchují dělostřelecké granáty. Používejte reálné prvoválečné vybavení a sledujte, jak se vaše nástroje a metody vyvíjejí. Vaše rozhodnutí budou mít dlouhodobý dopad.

War Hospital vyšlo 11. ledna na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ