Vychází překvapení letošního roku: RoboCop: Rogue City

Zveřejněno 2. listopadu 2023

Štítky: , ,

Je čas, aby povstal RoboCop a zatočil se všemi kriminálními živly ve Starém Detroitu.

Už toho napáchali dost! Je čas, aby povstal RoboCop a zatočil se všemi kriminálními živly ve Starém Detroitu. Staňte se ikonickým kybernetickým policistou, proveďte vyšetřování a odhalte tajemství v originálním příběhu, který se odehrává mezi filmy RoboCop 2 a 3. Projděte křížem krážem ikonické lokality a setkejte se se známými tvářemi ze světa RoboCopa. Do služby se dokonce vrací Peter Weller z původního obsazení, který našemu kyberpolicistovi propůjčil svůj hlas.

Čeští a slovenští novináři už RoboCop: Rogue City dohráli a tohle o něm napsali:

„Fantastická adaptace kultovního akčňáku, která nemůže nechat žádného fanouška kyberpolicisty Alexe Murphyho chladným. RoboCop: Rogue City je skvělá střílečka říznutá robustním RPG a adventurou, kde vaše rozhodnutí mají dopad na příběh. I přes místy neotesanou grafiku jde o výbornou poctu filmům, kterou je navíc parádní zábava hrát,“ je nadšen Jakub Malchárek z Games a hodnotí 9/10.

„RoboCop: Rogue City je po všech stránkách vynikající střílečkou, která naplno využívá svět více než 35 let staré filmové klasiky. Je nesmírně stylová, dlouhá a v rámci žánru přináší originální novinky,“ přidává Honza Srp z Bonuswebu a uděluje 85 %.

„RoboCop: Rogue City nabízí překvapivě propracované dobrodružství v dystopickém Detroitu, které chytne za srdce všechny fanoušky originální filmové předlohy. V kůži Alexe Murphyho se vydáte do boje se zločinem a všemi jeho nástrahami. A budete si to náležitě užívat,“ hodnotí hru 8/10 David Bernard z Hrej.

„Od hry RoboCop: Rogue City jsem neměl velká očekávání, ale nakonec jsem docela dost překvapen, že se vývojářům povedlo přinést příjemnou filmovou akci, která nedělá své předloze ostudu. Naopak bych i řekl, že jde o zatím nejlepší počin s RoboCopem od původního filmu. Fanoušky zaujme atmosférou, retro zpracováním, solidní akcí i ikonickými místy,“ píše ve své recenzi Martin Šmíd z Konzolisty a hodnotí 7/10.

„RoboCop: Rogue City je asi největším překvapením letošního roku a jeho černým koněm. Hra, od které se mnoho nečekalo, dokázala překvapit, a to jak svou hratelností, tak příběhem, atmosférou a svým pojetím,“ dodává s hodnocením 7/10 Jiří Hora z Respawnpointu.

RoboCop: Rogue City vychází dnes 2. listopadu pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Kupte si hru a získejte Vanguard Pack, který obsahuje modré brnění z filmu Robocop 2 a černočernou verzi zbraně Auto-9.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ