Vychází Victoria 3

Zveřejněno 3. listopadu 2022

Štítky:

Usedněte na trůn dle svého výběru a veďte svůj národ k nevídané prosperitě a moci!

Světlo civilizace poprvé ozářilo celý svět.

Evropa, kolébka západní civilizace, je rozdělená mezi desítky národů, a ještě více států. Osmnácté století a Napoleonské války ukázaly, že žádný jeden národ neovládne další i přes hektolitry prolité krve. Po Napoleonově pádu má Evropa novou tvář, ve které silné národy kontrolují jeden druhého. S čím však nikdo nepočítal je prudký nárůst průmyslu, technologií, ale i občanského uvědomění a touhy po svobodě a rovnocennosti, se kterými přišla francouzská revoluce. Národy malé i velké, svobodné i okupované si začínají formovat silnou identitu i na úkor národů kolem sebe. Do toho všeho postupná globalizace a nové technologie dovolují evropským velmocím získávat kontrolu po kontinentech a ostrovech celého světa. Naopak Jižní Amerika si právě vybojovala svou nezávislost na Španělsku a Portugalsku. Dokáže si ji však udržet?

Svět devatenáctého století je světem obrovských možností, ještě větších ambicí a nyní díky nové hře od Paradox Interactive vám leží pod rukama. Jaké jsou vaše ambice? Jaké jsou vaše nejdivočejší sny z éry objevů a vrcholu kolonialismu? Co všechno překonáte a co vás zlomí ve vašem honu za bohatstvím světa a mocí nad životem a smrtí celých národů? Překonáte ta největší jména naší historie nebo upadnete v zapomnění? Je to na vás.

Hra Victoria 3 na PC vychází v bohatém Day One Edition "mediabook" balení, které obsahuje kromě samotné hry i tištěný artbook a remasterovaný soundtrack z Victoria 2.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ