Jaro se nám kvapem blíží, ale úrodu titulů máme již nyní!

Máme nový vydavatelský katalog a nebojíme se ho použít.
Měsíc nám začne simulátorově. Vše, co si nemůžete zkusit sami, si můžete zahrát v našich simulátorech! Proto jsme odmítli Simulátor dívání se na západ slunce. Co jsme však přivítali s otevřenou náručí je Expeditions: A Mudrunner Game. Vědecké, výzkumné a dobrodružné výpravy ve specializovaných terénních autech v nádherné krajině a s pomocí cool vychytávek si jen tak někdo nevyzkouší bez této pecky. Prodírejte se hlubokou vodu, kamennými kaňony a hromadami bahna na speciální místa v otevřeném světě. Proč? Protože to je kopec srandy! Naplánujte si cestu, pak to všechno selže a vy se z toho vyhrabete a všude kolem bude lítat bahno a písek a voda. Jako každý povedený rodinný výlet. Expeditions vychází už 5. března s českými titulky!

Slíbili jsme spousty simulátorů, tak tady jsou další: Taxi Life: A City Driving Simulator ze slunečné Barcelony. Krásné město vypracované 1:1 s realitou, vlastní taxikářská firma, spousty vlastních aut. V Emergency Call – The Attack Squad hrajete za záchranné složky rychlého nasazení. Lawn Mowing Simulator je nejen simulátor sekaček, ale je to simulátor sekaček z Anglie! Garden Life vychází i na Switch a měsíc simulátorů zakončí CityDriver, ve kterém se budete prohánět dle předpisů centrem Mnichova a jeho okruhů a dálnic.

Máme velkou radost, že již 15. března vychází Kingdom Come: Deliverance na Nintendo Switchčeskými titulky, možností stáhnout si český dabing a samozřejmě v plném vybavení všech DLC, co ke hře vyšly.

Každý má rád dobrý comeback příběh. Návrat velkých hrdinů minulosti ať už s novým faceliftem nebo v pokračování staré klasiky. Proto se tak těšíme na Outcast: A New Beginning. Nový začátek starého hrdiny Cuttera Sladea v příběhu, který nikdy nezestárne: Zachránit dámu v nesnázích, zabít padoucha a spasit svět. Počítejte s Winstonem Havelockem a s námi již 15. března! A kdybyste se ve hře náhodou ztratili a zhasli vám světlo, tak budete sami ve tmě … A když už jsme u toho, můžeme představit Alone in the Dark (tomu se říká hladký přechod na nové téma). Klasická hororovka v novém pojetí od THQ Nordic. Hrajte za jednu z dvou postav hranými špičkovými herci. Hrajte za Emily (Jodie Comer – Killing Eve, Free Guy) nebo Edwarda (Stranger Things, Black Widow) a prozkoumejte atmosférické prostředí sídla Decreto Manor. Bojujte s příšerami, řešte hádanky a objevte nepříjemnou pravdu. Hra vychází 20. března.

Ani ne o týden později vychází naše oblíbená značka, tentokrát pojatá pro skupinu těch nejmenších hráčů, demoverzí dospěláka, naše milé děti. Farming Simulator Kids vyzývá mladé hráče, aby si užili zajímavý farmářský život v přívětivém a malebném prostředí na Nintendu Switch. Mohou se starat o zvířata, plodiny a sázet stromy. Na farmě jsou samozřejmě stroje a co víc, stroje od renomovaného výrobce John Deere. Hratelnost se soustředí na audiovizuální prostředí bez textu, takže je vhodná pro všechny věkové kategorie nehledě na národnost. Vychází již 26. března. Hlavně ji ale nepomíchejte s hru níže.

Vychází to ve stejný den, je to taky kreslené, je to taky roztomilé, ale je tam Cartman a celá ta jeho banda. Oslavte s nimi kouzelný den v životě dětském, když nasněží a nemusí se do školy! Pozvěte až tři kamarády a probojujte se zavátými ulicemi South Parku na výpravě za záchranou světa. South Park Snow Day! vyjde taktéž 26. března.

Měsíc uzavírají 28. března dvě hry. Lara Croft and the Temple of Osiris na PS4 a Outward Definitive edition na Switch.

Na konec ještě nějaké to příslušenství a tento měsíc to vychází opravdu zajímavě. Duck Quack Shoot! vyhrává nejen svým skvělým názvem, ale taky tou nejlepší zbraní široko daleko. Dále přinášíme vylepšenou verzi VR Headset pro Nintendo Switch, stojan pro PS5 Slim vybavení a další retro konzoli Atari The400 Mini i s Joystickem.

To by pro tento měsíc bylo vše, tak na shledanou zase v dubnu!