Vyšel Farming Simulator 19: Ambassador edition

Zveřejněno 22. června 2022

Štítky: , , ,

Obrovské množství obsahu, nízká cena: Farming Simulator 19: Ambassador Edition je tady a pobízí ještě víc lidí k tomu, aby začali farmařit. Vydavatel a vývojář GIANTS Software opět svépomocí vydává globálně úspěšný simulátor v komplexní krabicové verzi se všemi rozšířeními a DLC. Toto 2diskové balení je nyní v prodeji ve všech fyzických obchodech na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zemědělský vyslanec v podobě napěchované videohry

Hráči, které láká farmaření a kteří chtějí výhodnou nabídku, získají balení napěchované zemědělskými zážitky díky Ambassador Edition pro Farming Simulator 19, která obsahuje základní hru, platinové rozšíření i Alpine Farming a také šest DLC, které hru nadále obohacují. To je dohromady přes 475 autenticky digitalizovaných strojů od Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a spousty dalších, světově známých výrobců, které mohou používat na třech různých evropských a amerických mapách.

  • Farming Simulator 19 – základní hra
  • Farming Simulator 19 – platinové rozšíření
  • Farming Simulator 19 – rozšíření Alpine Farming
  • Farming Simulator 19 – balíček vybavení Anderson Group
  • Farming Simulator 19 – balíček vybavení Kverneland & Vicon
  • Farming Simulator 19 – balíček vybavení GRIMME
  • Farming Simulator 19 – DLC John Deere Cotton
  • Farming Simulator 19 – DLC Bourgault
  • Farming Simulator 19 – Balíček Rottne

Svépomocně vydaná opětovná edice je dokonalým vstupním bodem

„Vzhledem k obrovskému množství obsahu představuje Farming Simulator 19: Ambassador Edition dokonalý počáteční bod pro vstup do našeho světa“, komentuje Boris Stefan, výkonný šéf vydavatelství. „Globálně opětovně vydaná edice jedné z našich nejúspěšnějších her v historii GIANTS Software je rovněž dalším úspěšným milníkem, který potvrzuje správnost nastoupené cesty samovydavatelství.“

Farming Simulator 19: Ambassador Edition nabízí ještě víc obsahu díky uživatelsky generovaným modifikacím. Tisíce bezplatných modů, které otestoval tým GIANTS Software, z obrovské množiny uživatelských modifikací si můžete stáhnout z oficiálního herního centra ModHub. Verze na PC rovněž představuje základ pro soutěžní hru více hráčů a uvádí farmaření do vzrušujícího světa esportů – aktuálně se hraje o ceny v hodnotě 100 000 euro v rámci 4. sezóny Farming Simulator League (FSL). Podívejte se na sestřih z naší předchozí soutěže FSL a sledujte živý stream turnaje o víkendu 9. a 10. července na oficiálních kanálech GIANTS Software.