Vyšla demoverze příběhové hry Banishers: Ghosts of New Eden

Zveřejněno 8. května 2024

Štítky: , ,
Banishers: Ghosts of New Eden

Vstupte do atmosférického a příběhově bohatého světa Nového Edenu.

Společnosti Focus Entertainment a DON'T NOD s potěšením oznamují, že na PlayStation 5, Xbox Series X|S a Steam byla vydaná demoverze hry Banishers: Ghosts of New Eden. Vyzkoušejte si hru zdarma a ponořte se po boku Reda a Antey do atmosférického a příběhově bohatého světa Nového Edenu.

Život živým a smrt mrtvým

Objevte nejambicióznější titul studia DON'T NOD díky bezplatné demoverzi a zahrajte si první misi, kde vstoupíte do příběhu zkušených lovců duchů, kteří byli vysláni, aby zlomili prokletí Nového Edenu. Uložené soubory z dema lze přenést do plné hry, takže mohou hráči pokračovat v postupu.

Ve hře Banishers: Ghosts of New Eden se hráči dostanou do Nového Edenu v roce 1695. Antea Duarte a Red mac Raith jsou milenci a zažehnávači, lovci duchů, kteří se zavázali chránit živé před hrozbou přežívajících duchů a přízraků. Po katastrofální poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky pár zoufale hledá způsob, jak osvobodit Anteu z jejího prokletí. Každá duše, kterou vyženete, každý duch, kterému dopřejete klid, každý život, který obětujete pro záchranu Antey, vás neúprosně povede k tomu, či onomu konci. Budete milosrdným zachráncem, nebo neúprosným zažehnávačem?

Hra je již v prodeji.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ