Vyšla sci-fi akce Scars Above

Zveřejněno 2. března 2023

Štítky:

Strhující spletitý příběh a náročná akce

Čekání je u konce. Scars Above, náročná sci-fi akce z pohledu třetí osoby, odehrávající se v tajemném mimozemském světě, je v prodeji. Při této příležitosti přichází launch trailer, který hráčům přiblíží, co mohou v tomto titulu očekávat.

Scars Above kombinuje uspokojivý pocit z překonávání protivenství se strhujícím spletitým příběhem, zasazeným do záhadného mimozemského světa, který můžete prozkoumat v botách doktorky Kate Ward, jež se probudí omámená a sama na cizí, nepřátelské planetě. Je odhodlaná přežít, a tak se vydává najít svůj tým a zjistit, co se vlastně stalo.

The Dooo

Až doposud se ho podařilo utajit. Do tvorby hudby pro Scars Above se zapojil hráč, hudební producent a hvězda YouTube The Dooo, který pro hru také složil skladbu. Podívat se na ni můžete zde.

Pokud si naopak chcete poslechnout původní soundtrack ze hry, najdete ho na všech hlavních hudebních distribučních platformách: https://lnk.to/ScarsAbove.

Více o hře Scars Above:

  • Ponořte se do napínavého sci-fi dobrodružství inspirovaného klasickými díly z tohoto žánru
  • Prozkoumejte záhadný a složitý mimozemský svět, kde je spousta záhad
  • Bojujte takticky, používejte kombinaci živelných útoků, pomůcek a předmětů, využívejte prostředí a slabin nepřátel
  • Utkejte se s úžasnými a náročnými nepřáteli a bossy, od mohutných oblud pokrytých kameny po děsivé tvory číhající v temnotě
  • Získávejte znalosti a nové schopnosti
  • Skenujte nepřátele, ať se dozvíte o jejich chování a slabinách
  • Pomocí vědeckých schopností provádějte výzkum a extrapolujte informace

Scars Above vytvořilo srbské studio Mad Head Games a vydala společnost Prime Matter. Hra vyšla 28. února 2023 fyzicky pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S (a One) a také digitálně pro PlayStation 4 a PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ