Zahrajte si demo Test Drive Unlimited Solar Crown

Zveřejněno 12. června 2024

Štítky: , ,
Test Drive Unlimited Solar Crown

Ponořte se do pečlivě vybraného obsahu.

Společnosti NACON a KT Racing na Steam přinášejí demoverzi Test Drive Unlimited Solar Crown. Hráči si mohou hru vyzkoušet bez časového omezení a ponořit se do pečlivě vybraného obsahu, který jim umožní vychutnat si kompletní zážitek nabízený v plné verzi:

  • Zpřístupněno je 9 ze 14 čtvrtí na Hong Kong Island
  • Prvních 15 úrovní postupu
  • 16 vozů dostupných k zakoupení (Daily Drivers a Cross Country)
  • 22 dalších vozů dostupných pro Test Drive v 6 autosalonech (GT & Supercars)
  • 27 různých závodů
  • Základny klanů Streets a Sharps

Demo je další fází rozsáhlého technického testování vývojového týmu. Cílem je otestovat stabilitu herních serverů, shromáždit klíčové informace a získat zpětnou vazbu od hráčů. Demoverze bude přístupná do 17. června 2024.

13 let po vydání Test Drive Unlimited 2 představuje TDUSC nové pojetí žánru závodních her v otevřeném světě pro velkou spoustu hráčů. Dejte najevo svou vášeň pro auta díky inovativní hratelnosti a pečlivému detailnímu zpracování. Otestujte si auta a pak si je kupujte přímo od obchodníků, upravte si je v dílnách a vystavte si je v garáži svého apartmánu v Solar Hotel. Každé auto nabízí jedinečný jízdní zážitek a dokonalou imerzi (okna, střechy, motory atd.) a právě tento exkluzivní zážitek diktuje, jaké auto si pro daný den vyberete.

Jezděte po mapě, kterou jste v závodní hře ještě nikdy neviděli: Hong Kong Island. Díky kompletní reprodukci v měřítku 1:1 překypuje jedinečnými lokacemi, které můžete prozkoumat. Od starých úzkých uliček a velkých dálnic až po horské silnice a pláže – každá jízda bude jiná. Vydejte se sami nebo s přáteli pátrat po stovkách sběratelských předmětů, za které získáte celou řadu odměn.

Získejte ikonické modely od všech slavných výrobců: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Koenigsegg, Aston Martin a spousty dalších. Ve hře je celkem zastoupeno přes 30 výrobců aut díky různým druhům od všedních automobilů ze 60. let přes ultra moderní hypercars až po terénní vozidla. Zúčastněte se klanových válek a přidejte se k jedné ze dvou rodin, které soutěží o nadvládu: okázalí provokatéři ze Streets, anebo Sharps, kteří dávají přednost nenápadné sofistikovanosti. Utkejte se s vyzyvateli z obou klanů ve strhujících závodech, vyšplhejte po žebříčku a získejte jedinečné odměny.

Připravte se ponořit do Test Drive Unlimited Solar Crown od 12. září 2024 na PlayStationu 5, Xboxu Series X|S a PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ