Locate & Deliver - Třetí sezóna Snowrunner

Zveřejněno 15. února 2021

Štítky: , ,

Majitelům Season Pass nebo Premium Edition se otevírá nová sezóna s názvem Locate & Deliver. Ta přináší dvě nové mapy ve zcela nové oblasti v americkém Wisconsinu. A nejen to, čekají na vás i nová vozidla, vzhledy vozidel, nové nálepky a návrat k dříve oblíbené těžbě dřeva.

V rámci 3. sezóny přichází poprvé americký Wisconsin - nová oblast zaměřená na těžbu dřeva a vysoké odměny. K napájení všech budov v oblasti slouží omezený počet generátorů a vy musíte při opravě vlakového nádraží a souvisejících tratí rozhodnout, které z nich potřebujete.

Usedněte do kabiny nových strojů International PayStar Twin Steer, Pacific P512 PF a BOAR 45318 a projeďte s nimi oblast kolem řeky Grainwoods a jezera Black Badger. V obou případech se jedná o zatopenou, hustě zalesněnou krajinu plnou rozbitých vozidel a misí čekajících na splnění.

Tradiční bezplatná aktualizace společně s placeným obsahem 3. sezóny přináší nové zkoušky, náklad, (dřevařské) mise a různá kosmetická vylepšení. Kromě toho vám doporučujeme stahovat si neustále se rozšiřující nabídku komunitních modifikací dostupných pro konzole i PC, jejichž prostřednictvím si můžete vylepšit herní prožitek ze SnowRunneru.

Snowrunner jsme do prodeje na PC, Playstation 4 a Xbox One uvedli 28. dubna tohoto roku. Na obsah, který si pro vás vývojáři připravili v první nebo druhé sezóně, se můžete podívat ve videích.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ