Rayman® Legends

Rayman, Barbara, Globox a Týňáci se vydávají do čarovného lesa, kde nachází tajemný stan naplněný řadou úchvatných obrazů.

Rayman® Legends

Minimální věk: 7
Datum vydání: 30. 08. 2013
Žánr: Dětské
Platforma: PC
Jazyk: Anglický

Rayman, Barbara, Globox a Týňáci se vydávají do čarovného lesa, kde nachází tajemný stan naplněný řadou úchvatných obrazů.

Při bližším zkoumání se zdá, že každý obraz vypráví příběh z mýtického světa. Při prohlížení obrazu středověké krajiny je pak malba najednou vcucne a hrdinové se ocitnou v jiném světě, kde začíná jejich dobrodružství. Družina musí jednotlivými světy proběhnout, proskákat a probojovat se, aby tak odhalila tajemství všech legendárních obrazů.

Kooperativní režim až pro 4 hráče

Najednou můžete hrát také se svými přáteli až ve 4 hráčích. Budete se moci kdykoli připojit nebo odpojit, bez jakéhokoli přerušení hry.

Online výzvy

Vyzvěte své přátele online v sérii výzev, které prověří vaše dovednosti a rychlost. Podívejte se do žebříčku a zjistěte, jak si vedete v porovnání se světem.

Rayman je boží!

Skákejte v rytmu bubnu, boxujte v duchu basového podkresu nebo jezděte po laně během znění kytarového tónu. Klíčem k překonání hudebních map jsou načasování a rytmus. Zjistěte, jestli máte na to, abyste se stali hrdiny plošinovek.

Sociální funkce

Svým skóre a schopnostmi se můžete pochlubit na Facebooku.

Vylepšení jádra UbiArt

Jádro UbiArt rozšířilo své možnosti a nyní nabízí některé herní prvky ve 3D, nový systém nasvícení a nový systém vykreslování, který posouvá oceňovanou grafiku Raymana na novou úroveň.

Oceňovaný tým je zpátky

Legendární tým oceněných grafiků, designerů a skladatelů se dal znovu dohromady, aby vytvořil nové světy, nové postavy a novou hudbu.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Zataženo, občas trakaře™

2009
Vžijte se do role Flinta, vesnického hrdiny z nového nadupaného animáku Flint Lockwood je…

Tintinova dobrodružství: Hra

2011
Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může…

Rayman Šílení králíci 2

2008
Šílení králíci se vrací, čeká vás bláznivý mejdan s 16 neuvěřitelnými minihrami. Jejich revírem…

Rayman Šílení Králíci

2006
Přichází nejpodivnější a nejztřeštěnější antihrdinové všech dob. Raymanův svět již brzy čeká invaze démonických…