Tintinova dobrodružství: Hra

Zažijte dobrodružství a exotická prostředí z akcí nabitého filmu.

Tintinova dobrodružství: Hra

Minimální věk: 12
Datum vydání: 27. 10. 2011
Žánr: Dětské
Platforma: PC
Jazyk: České titulky

Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může přivést k jednomu z největších potopených pokladů světa. Putování ale nebude snadné, a tak se hráči spojí s mazaným psem Filutou a nabručeným kapitánem Haddockem, aby porazili chamtivé sběratelé umění, praštěné překupníky zbraní a další padouchy, kteří se snaží odhalit pravdu o Tajemství Jednorožce.

Zažijte dobrodružství a exotická prostředí z akcí nabitého filmu

  • Hrajte za Tintina, Filutu, kapitána Haddocka nebo tři další postavy s unikátními osobnostmi a dovednostmi.
  • Procestujte svět a objevte více než 20 prostředí nejen z filmu. Těšit se můžete na loď kapitána Haddocka Karaboudjan, měsícem osvícené pouště severní Sahary, exotické město Bagghar a další.

Užijte si nekonečnou zábavu sami nebo s přáteli

  • Hrajte sami a prožijte znovu hlavní okamžiky filmu v různých podobách od skákání přes šermířské souboje po pilotování letadla.
  • Sdílejte zábavu v kooperativním režimu pro 2 hráče. Spojte se s přáteli a společně přijďte všem záhadám na kloub! Experimentujte s novými schopnostmi svých postav, sbírejte poklady, získávejte převleky a odemykejte nové mapy.
  • Soutěžte v režimu výzvy. Chcete-li se zapotit, zahrajte si proti počítači několik speciálně navržených výzev.
  • Čeká více než 20 hodin zábavy.

Pestrá škála hratelnosti nabízející něco pro každeho

Pilotujte letadlo skrze zuřící bouři, řiďte sajdkáru v pouštních kaňonech, proplavte podzemními jeskyněmi, utkejte se v šermířském souboji s rytířem ze 17. století a vyřešte hádanky na stopě neuvěřitelného pokladu! Jak budete získávat různé indicie od předků kapitána Haddocka, můžete se těšit na hru v současnosti i minulosti.

Vysoce kvalitní hratelnost a grafika

Hra je vyvíjena již rok a půl v úzké spolupráci s filmovým týmem a nabídne vysoce kvalitní grafiku, prostředí, postavy i hratelnost, které půjdou ruku v ruce s inovativní grafikou a produkcí filmu.

O značce

Film od společností Paramount a Sony Pictures s názvem Tintinova dobrodružství je inspirován Hergého úspěšnými komiksy Krab se zlatými klepety, Tajemství Jednorožce a Poklad rudého raubíře. Film režíruje Steven Spielberg a produkují jej Steven Spielberg, Peter Jackson a Kathleen Kennedy. V Evropě bude představen v říjnu 2011 a v USA v prosinci 2011. Studio Ubisoft zakoupilo licenci na Tintina od společnosti Paramount Digital Entertainment.

Mohlo by vás zajímat

Zataženo, občas trakaře™

2009
Vžijte se do role Flinta, vesnického hrdiny z nového nadupaného animáku Flint Lockwood je…

Tintinova dobrodružství: Hra

2011
Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může…

Rayman Šílení králíci 2

2008
Šílení králíci se vrací, čeká vás bláznivý mejdan s 16 neuvěřitelnými minihrami. Jejich revírem…

Rayman Šílení Králíci

2006
Přichází nejpodivnější a nejztřeštěnější antihrdinové všech dob. Raymanův svět již brzy čeká invaze démonických…