Rayman® Origins

Zahrajte si Rayman Origins a objevte, nebo možná znovuobjevte, magický svět legendární plošinovky, která si získala srdce milionů fanoušků.

Rayman® Origins

Minimální věk: 7
Datum vydání: 05. 04. 2012
Žánr: Dětské
Platforma: PC/PS4/Xbox One
Jazyk: Anglický

Michel Ancel, oceňovaný tvůrce her Rayman®, Beyond Good & Evil® a Raving Rabbids® se vrací ke kořenům a přináší nám Rayman® Origins: 2D plošinovku ve vysokém rozlišení!

Zahrajte si Rayman Origins a objevte, nebo možná znovuobjevte, magický svět legendární plošinovky, která si získala srdce milionů fanoušků.

Když na křižovatku snů zaútočí zvrácení temňáci, pohádková rada urychleně povolává Raymana, aby situaci zachránil. Ale zářný hrdina jaksi není ve své kůži... Rayman se spojuje s nejlepším kamarádem Globoxem a dvěma šikovnými čaroději týňáky. Nejlegračnější hrdinský tým na světě nyní musí obnovit na křižovatce mír, jinak jeho milovaný domov zmizí jako pára nad hrncem...

  • Návrat legendy plošinovek: Od prvního vydání Raymana uplynulo 15 let. Rayman Origins navrací mnoho klasických postav v jejich původní dvourozměrné podobě a přidává k nim celou plejádu nových hrdinů a prostředí.
  • Unikátní přístup k 2D grafice: Bohaté univerzum s více než stovkou postav a 6 unikátními světy vytvořené nejvěhlasnějšími grafiky a animátory herního odvětví. Kreativní přístup k 2D designu si opět získá srdce milovníků plošinovek a nové generaci hráčů představí jednu z nejoblíbenějších postav žánru v původní 2D podobě.
  • Rozsáhlé prostředí: Rayman Origins přinese více než 60 úrovní zajímavých pro hráče všech věkových úrovní a stylů. Díky odemykání nových schopností se můžete vracet do předchozích úrovní a objevovat nové přístupy a tajná místa.
  • Různorodá hratelnost: Rayman Origins je sice plošinovkou, ale obsahuje také prvky mnoha dalších žánrů. Rayman, Globox a Týňáci získávají během dobrodružství unikátní schopnosti, mezi něž patří plavání, potápění a také senzační létání. Hra také obsahuje mnoho prvků akčních adventur, stříleček a bojových her.
  • Epické souboje s úhlavními nepřáteli: Obrovské růžové monstrum se stovkami očí... Posedlý horský golem... Zlá masožravá sedmikráska... V Rayman Origins se hráči utkají s těmito a mnoha dalšími obtížnými soupeři!
  • Unikátní přístup, unikátní hra: Rayman Origins vyrobil Michel Ancel s malým týmem grafiků a vývojářů. Společně vytvořili produkt, který nepřináší jen vysoce kvalitní grafiku a hratelnost, ale přichází také s kreativním a unikátním zážitkem.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Zataženo, občas trakaře™

2009
Vžijte se do role Flinta, vesnického hrdiny z nového nadupaného animáku Flint Lockwood je…

Tintinova dobrodružství: Hra

2011
Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může…

Rayman Šílení králíci 2

2008
Šílení králíci se vrací, čeká vás bláznivý mejdan s 16 neuvěřitelnými minihrami. Jejich revírem…

Rayman Šílení Králíci

2006
Přichází nejpodivnější a nejztřeštěnější antihrdinové všech dob. Raymanův svět již brzy čeká invaze démonických…