Terminator: Survivors

Setkejte se s ikonickými postavami z této značky i s úplně novými a ponořte se do pečlivě vytvořeného světa zasazeného do postapokalyptické budoucnosti mistrovského díla Jamese Camerona.

Terminator: Survivors

Minimální věk: 18
Datum vydání: 31. 12. 2024
Žánr: Akční
Platforma: PC/PS5/Xbox Series X
Jazyk: Anglický
Koupit hru na Koupit na Playclub.cz

Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která se vrací do ikonického universa Terminátora po následcích Soudného dne.

Ode dne, kdy lidstvo málem vyhynulo, uplynuly čtyři roky. Pravda o této události je stále zahalená pod nánosem polopravd a vy vycházíte z úkrytu, abyste se pokusili znovu založit alespoň nějakou společnost ve světě, který chce podle všeho zničit vás i poslední zbytky lidstva. Máte za úkol prohledat okolí a najít materiály, informace, další přeživší a klíčové zdroje, abyste mohli založit operační základnu pro svou malou skupinu.

Nejste však sami. Jdou po vás stroje Skynetu. Nic necítí. Nikdy se nezastaví, dokud nesplní svou misi: vyhladit celé lidstvo. Sami nebo ve čtyřčlenné skupině veďte vzestup lidstva z popela a odhalte pravdu, která se skrývá za bombami, Skynetem i hrozbou Terminátorů.

Hra věrná legendě

Setkejte se s ikonickými postavami z této značky i s úplně novými a ponořte se do pečlivě vytvořeného světa zasazeného do postapokalyptické budoucnosti mistrovského díla Jamese Camerona.

Nezničitelná hrozba

Prozkoumejte otevřený svět a objevte klíčové materiály a přeživší, které potřebujete pro rozvoj své domovské základny, ale nezapomínejte: někde tam venku je obávaný a smrtící Terminátor, který vás loví a představuje neustálou hrozbu.

Odhalte pravdu

Zjistěte v rámci neprozkoumané příběhové linky víc o tom, co se stalo v Soudný den, a pokuste se změnit osud lidstva.

Povstaňte z popela

Rozvíjejte zbytky lidstva na domovské základně, kterou použijete coby novou pevnost, odkud budete odolávat hrozivým strojům sami či v kooperaci až se třemi přáteli.

Dvakrát miřte, jednou střílejte

I když budete vyzbrojeni pro útok nablízko i na dálku, kradmý přístup a opatrnost mohou být chytřejší volbou proti strojům Skynetu a číhajícím nepřátelům.

Galerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Terminator: Survivors

2024
Hrajte sólo nebo v kooperaci jako skupinka přeživších v této hře na přežití v otevřeném světě, která…

System Shock

2024
System Shock je úplně nové zpracování převratného originálu z roku 1994, které obléká dnes již…

Warhammer 40,000: Space Marine 2

2024
Vaším řemeslem je smrt. Chopte se role vesmírného mariňáka, brutálního Císařova válečníka s nadlidskými…

Outcast - A New Beginning

2024
20 let po cenami ověnčeném, úspěšně akčním dobrodružství Outcast, který proklestil cestu pro žánr…