Bláznivý otevřený svět ve hře Welcome to ParadiZe

Zveřejněno 1. února 2024

Štítky: , , , ,

Tady veškerou špinavou práci dělají zombie!

Tenhle svět se vymkl kontrole. Je to bláznivý otevřený svět, ve kterém veškerou špinavou práci dělají zombie. Postarají se o náročnou práci a ochrání přeživší díky revoluční technologii hackerských přileb vyvinuté společností Tusk Group. Hráči se jako přeživší apokalypsy ocitají v tomto údajně idylickém městečku a očekávají, že budou žít život v bezpečí před útoky divokých zombie. Bohužel se zdá, že ne vše jde podle plánu. Na místě se musí vypořádat s bandou neukázněných místních obyvatel, z nichž každý je podivnější než ten předchozí, se zombifikovanou faunou a širokou škálou prostředí, z nichž každé je jinak nebezpečné. Technologie hackerské helmy bude jejich největší předností v boji ve ztřeštěném a chaotickém scénáři.

Krátce po příjezdu musejí hráči postavit svůj tábor, útulné hnízdečko, které mohou postupně vylepšovat. Důležité je pohodlí, ale nezapomínejte na obranu! Přidejte několik pastí a opevnění. Zombíci mají zlozvyk nenechat vás nikdy na pokoji, tak ať je máte čím odrazit. Udržování tábora vyžaduje úsilí, ale pokud vám podřadné úkoly příliš nevoní, nezoufejte: už jsme vám říkali, že veškerou špinavou práci tady mají na hrbu zombíci.

Ke svému pobytu můžete přistoupit samotářsky, anebo naopak pozvat až tři své přátele, aby si tento nezapomenutelný zážitek mohli užít s vámi. ParadiZe vítá každého s otevřenou náručí!

Společnosti NACON a Eko Software přinášejí nový trailer. V něm vystupuje Jeff Tusk, jedna z hlavních postav hry Welcome to ParadiZe. Na platformě Steam je do 12. února 2024 dostupná demoverze. Hráči si mohou vyzkoušet první dvě hodiny z této kombinace survivalu, boje, craftingu a RPG než 29. února vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ