Důsledky rozhodnutí v Banishers: Ghosts of New Eden

Zveřejněno 1. prosince 2023

Štítky: , ,
Banishers: Ghosts of New Eden

Vyžeňte duchy ze světa.

Společnosti Focus Entertainment a DON'T NOD představují hlasy ústřední dvojice hry Banishers: Ghosts of New Eden ve zbrusu novém videu nazvaném The Weight of Consequences. Nahlédněte do hry očima Russe Baina a Amaky Okafor. Herečka je známá hlavní rolí v kritikou oceňovaném seriálu Těla / Bodies. Doprovází je Stéphane Beauverger, režisér příběhu hry.

Cesta lásky, života, smrti a strádání.

Seznamte se. Antea Duarte a Red Mac Raith jsou milenci a Banishěři, lovci duchů, kteří se zavázali chránit živé před hrozbou přežívajících duchů a přízraků. Při poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Dvojice kvůli tomu stojí před zásadním morálním dilematem. Antein duch je uvězněn mezi světem živých a mrtvých a dvojice se musí rozhodnout: osvobodit její duši a nechat ji nadobro odejít, nebo se zpronevěřit svému slibu Banisherů a obětovat živé, aby ji přivedli zpět k životu.

V novém videu se dozvíte, jak důležitá jsou rozhodnutí a jaký dopad mají jejich následky v tajemném světě. Ponořte se do života komunity New Edenu, abyste odhalili jejich strašlivé tajemství a vymýtili svět ovládaný nadpřirozenými bytostmi.

Využijte své detektivní schopnosti jako Banisher a kombinujte Anteiny duchovní síly a Redův arzenál s cílem porazit a zapudit duše trýznící vše živé.

Banishers: Ghosts of New Eden vyjde 13. února 2024 na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně na PC. Předobjednejte si verzi PS5 a Xbox Series X na fyzickém nosiči a získejte sadu Wanderer Set DLC obsahující oděv Wanderer Outfit a legendární zbraně Cortador a Ascua od dávno ztraceného proslulého banishera.

Banishers: Ghosts of New Eden

MOŽNOSTI SDÍLENÍ