Far Cry 6 je v prodeji!

Zveřejněno 8. října 2021

Štítky: ,

STAŇTE SE PARTYZÁNY VE FAR® CRY 6, V PRODEJI PRÁVĚ TEĎ.

Užijte si ten nejkreativnější arzenál zbraní, který byl dosud v sérii Far Cry® k vidění.

7. října 2021 — Společnost Ubisoft® dnes oznámila, že Far Cry® 6 je nyní v prodeji po celém světě na Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia a také na Windows PC prostřednictvím Ubisoft Store a Epic Games Store. Hráči si rovněž mohou předplatit Ubisoft+ na PC, Stadia a Amazon Luna*.

Na Yaře, tropickém ráji zamrzlém v čase v srdci Karibiku, si hráči užijí adrenalin a chaos partyzánských soubojů, neboť se přidají k revoluci a pokusí se osvobodit yaranský lid před utlačovatelskou vládou diktátora Antóna Castilla a jeho náctiletého syna Diega – kterým vdechli život Giancarlo Esposito (Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco). Vývoj Far Cry 6 vede Ubisoft Toronto**. 

V roli místního Yařana a vojenského odpadlíka Daniho Rojase se hráči ocitnou uprostřed partyzánského hnutí ve chvíli, kdy brutalita Antónovy vlády dosáhne nových výšin a oheň revoluce se začne zažehávat po celé zemi. Hráč si budou moci vybrat ze dvou Daniho identit a přidají se k barvité skupince postav, mezi které patří vůdkyně revoluční skupiny Libertad Clara Garcia nebo znuděný bývalý špion KGB a mistr partyzánského boje Juan Cortez, zatímco budou bojovat proti tyranovi a pokusí se ho sesadit.

Hráči přijmou ducha „řešitele problémů“, což je filosofie vynalézavosti uznávaná na celé Yaře, a pokusí se využít všeho, co budou mít k dispozici, aby v režimu způsobili chaos. Far Cry 6 zahrnuje široký a neočekávaný arzenál přizpůsobitelných zbraní a nástrojů pro „řešitele problémů“. Od minigunu poháněného motorem z motorky až po batoh s naváděnými střelami se bude Dani snažit posunout hranice ducha „řešitele problémů“ a motivovat celou partyzánskou armádu. 

Aby hráči uspěli proti nesmírné přesile Antónova vojska, budou si moci upravit výbavu zbraní a dorovnat sílu nepřítele. Far Cry 6 dává hráčům bezprecedentní svobodu, takže si mohou hru užít, jak budou chtít. Hra bude totiž podporovat jejich styl hry, ať už dávají přednost kradmému, či násilnému přístupu. Kromě možností pro „řešitele problémů“ si hráči budou moci vybrat tradiční zbraně a pohybovat se po světě pomocí nových možností, jako jsou koně, tanky i šílená vozidla vlastní výroby. Rovněž se budou moci spojit se zcela novými zvířecími společníky, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják, nebo Juanův ochočený krokodýl Guapo, který je neustále při chuti (na vojáky).

V rámci sólové hry či kooperace pro dva hráče budou hráči objevovat rozsáhlý a kontrastní otevřený svět od bujných džunglí po města v rozkladu. Jelikož Antónova armáda ovládá vzduch, silnice i moře, budou hráči operovat z utajených partyzánských táborů po celé zemi, hledat vojáky a zdroje a plánovat svůj další tah. Hráči se budou muset pohybovat po světě a přistupovat k situacím jako skuteční partyzánští bojovníci, aby každý jejich úder tvrdě zasáhl režim.

Majitelé Season Passu budou moci změnit perspektivu a hrát za některé nejznámější padouchy série: Vaas Montenegro, Pagan Min a Joseph Seed – všechny dabují jejich původní herci. V každé ze tří DLC epizod ze Season Passu se hráči ponoří do myslí těchto nechvalně proslulých antagonistů, odhalí jejich minulost, budou bojovat s jejich vnitřními démony a setkají se se známými tvářemi ve zcela novém herním zážitku inspirovaném žánrem roguelite, ve kterém hráči budou muset dostatečně zesílit, aby přežili několik úrovní v mysli zloduchů.

Hráči, kteří si zakoupí Far Cry 6 na Xbox One či PlayStation 4, budou moci provést bezplatný upgrade na novou generaci na Xbox Series X | S a PlayStation 5.

Ubisoft rovněž oznámil, že album Far Cry® 6: The Music of Yara (z originálního herního soundtracku) je nyní dostupné po celém světě na všech velkých streamovacích službách. Tato kompilace 28 originálních herních skladeb a nezávislých licencovaných písní pomůže hráčům vdechnout život tropickému ráji z Far Cry® 6.

Další informace o hře Far Cry 6 naleznete na záznamových kartách, podrobnosti najdete na Farcry.com.

*Ubisoft+ na platformách Stadia a Luna vyžaduje propojení účtu a plán Multi Access. Platí teritoriální omezení. 

**V úzké spolupráci se studiem Montreal. Mezi ostatní zapojená studia patří Ubisoft Shanghai, Ubisoft Berlin, Ubisoft Kyiv, Ubisoft Philippines a Ubisoft Montpellier

MOŽNOSTI SDÍLENÍ