Last Train Home oznamuje datum vydání & hratelnou demoverzi

Zveřejněno 9. října 2023

Štítky: , , , , ,

Velká cesta českých legionářů domů začíná již 28. listopadu, ale vyzkoušet si to můžete už nyní!

Historická strategie Last Train Home o československých legionářích odhaluje datum svého PC vydání, které připadá na 28. listopadu 2023! Zároveň nyní můžete vyzkoušet demo verzi očekávané hry v rámci právě probíhajícího Steam Next Festivalu!

První světová válka skončila, ale boj pokračuje. Staň v čele legie československých vojáků, kteří se obklopeni chaosem občanské války zoufale snaží dostat domů. Proveď je nemilosrdnou divočinou Sibiře na palubě obrněného vlaku. Starej se o posádku, rozhoduj o proviantu a zásobách a snaž se přežít.

Popis hry:

Vydejte se na zoufalou misi válkou zničenou nekonečnou pustinou. Vašim cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí. Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou armádou a bělogvardějci si musí vaše jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž je nutné starat se o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku. Vyrazte na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde vás kruté mrazy a neúprosná příroda dožene až na hranici sil. Zásoby a proviant jsou téměř neexistující a mužstvo je vyčerpané, ale vy to nesmíte vzdát.

Během cesty ohniskem konfliktu vás obklopí hrůzy války. Osud vaší legie závisí na akcích několika klíčových vojáků při bitvách v reálném čase, které rozhodnou o výsledku mise. Musíte chytře zvolit taktiku a využít veškeré dovednosti, které máte k dispozici, ať ochráníte své mužstvo a úspěšně zvládnete příslušnou misi. Vaše jednotky se díky pečlivému tréninku a zdokonalování stanou zkušenou a schopnou legií parťáků, bratrů a sester, připravených čelit všem výzvám, které se jim postaví do cesty.

Osud vašich spolubojovníků určí rozhodnutí, jaká během cesty uděláte. Tato mise, kterou inspirovaly historické události spojené s československou legií a jejím odhodláním vrátit se do nově vytvořené republiky po první světové válce, prověří vaší odvahu a vůli přežít. Úspěšné dosažení cíle hry Last Train Home je ve vašich rukou.

Last Train Home je vyvíjen společností Ashborne Games v Brně, Česká republika. Hra bude dostupná na PC od 28. listopadu 2023 s plnou českou lokalizací! Pokud se chcete o hře dozvědět více, navštivte oficiální webovou stránku, sledujte je na sociálních sítích nebo diskutujte s ostatními fanoušky na Discordu.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ