Nový trailer na Ad Infinitum odhaluje svůj znepokojivý příběh

Zveřejněno 13. září 2023

Štítky: , , ,

Hrůzy války v zákopech zastíní ještě děsivější stvoření.

Ponořte se do znepokojivé a trýznivé mysli mladého německého vojáka v psychologickém hororu Ad Infinitum, ve kterém je příběh stěžejní součástí hry.

Společnost Nacon zveřejnila nový trailer, jenž odkrývá některé informace... a zároveň zasévá do myslí hráčů nové otázky: Kdo jsou ty nové postavy? Ponoříte se do hrůz a marnosti války, nebo do znepokojivého prázdna rodinného domu? Odehrává se celý tento příběh doopravdy, nebo je jen výplodem noční můry? Kdo je duch, který zřejmě straší v domě? Proč se zdá, že má žena panickou hrůzu? Nebojte, postupem hrou najdete odpovědi na všechny tyto otázky a pochopíte příběh této německé rodiny, jejíž osud zpečetila první světová válka.

Mezi snem a realitou

V Ad Infinitum hrajete za mladého německého vojáka, kterého pronásledují hrůzy velké války. Zatímco vaše mysl bloumá mezi vzpomínkami na rodinný domov a zákopy na frontě, snažíte se rozbít nekonečný cyklus utrpení. Probudíte se ve své ložnici, která se od vašeho náctiletého mládí nezměnila, v chátrajícím opuštěném panském domě. Najednou a nevysvětlitelně jste přeneseni do zákopů, kde hrůzy války zastíní odporná, a ještě děsivější stvoření. Nedokážete odlišit realitu od noční můry. Musíte bojovat, abyste znovu získali kontrolu nad svým životním příběhem.

V zákoutích vaší mysli ožívají nevýslovné noční můry. Abyste unikli smrtícím nástrahám a strašlivým stvůrám, musíte pochopit původ a motivaci každé příšery a vyřešit hádanky, které vám stojí v cestě. Od slepých démonů, kteří uslyší i vaše nejtišší kroky, po vykloubené loutky, které se pohybují ve tmě – hrůza číhá na každém rohu.

Dopad války je cítit i daleko od fronty. Poodkryjte závoj, který ukrývá tajemství vaší rodiny rozdělené velkou válkou, a snažte se vzpomenout na svou minulost. Díky průzkumu a řešení hádanek mezi zdmi vašeho domova a ostnatého drátu v zemi nikoho nakonec odhalíte kapitolu z příběhu německé rodiny zničené válkou.

Noční můry ožijí v Ad Infinitum již zítra, 14. září letošního roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Předobjednejte si hru a prožijte tohle drama.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ