Odhalena sběratelská edice Gothic Remake

Zveřejněno 26. dubna 2024

Štítky: , , ,

Spáči, spáči, řekni, kdo má v zemi zdejší, kolektorku nejkrásnější.

Je čas uspat Spáče jednou provždy … a pověsit si ho na zeď. Pohleďte na tuto novou Gothic sběratelskou edici s pečlivě promyšleným obsahem vzdávajícím hold odkazu této oblíbené hry. Vlastnoručně vyrobeno rukama královských mágů je toto výjimečné balení nutností pro všechny fanoušky, dlouhodobé i nové. V srdci sběratelské edice leží maska Spáče vytvořena pro váš hráčský kutloch, aby všichni návštěvníci hned věděli, jakým démonům jste čelili.

Kromě této masky obsahuje sběratelská edice i kožený náramek, v kůži zašitý zápisník, originální herní soundtrack a samozřejmě hru samotnou na vaší oblíbené platformě.

O Remaku Gotiku

Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků.

Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství magické rudy kvůli výrobě silných zbraní, provozuje doly v Khorinisu se všemi dostupnými vězni.

Aby jim panovník zabránil v útěku, požádal své nejlepší mágy, aby vytvořili magickou bariéru. Ale něco se zvrtne. Magie se vymkne kontrole a vzpoura promění doly v divoké území, jež nyní ovládají ti nejvíce násilní vězni.

Král je nucen vyjednávat s novými majiteli, zatímco napětí mezi různými frakcemi v dolech stoupá. Nikdo však nečeká, že příchod neznámého vězně změní úplně všechno.

  • Vraťte se do Kolonie, plnohodnotného remaku populární a převratné hry Gothic z roku 2001. Objevte znovu svět hornické kolonie, její tajemství a výzvy.
  • Hrajte jako Bezejmenný hrdina – Řiďte osud vězně odsouzeného na doživotí, který musí přežít ve světě plném divokých zvířat, tvorů a odsouzenců s nebezpečnou pověstí.
  • Věrný a kompletní remake původní hry Gothic 1.
  • Modernizovaný soubojový systém, který přenáší základní premisy původního soubojového systému do moderní doby.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ