Podívejte se na působivý trailer hry Banishers: Ghosts of New Eden

Zveřejněno 8. prosince 2023

Štítky: , ,
Banishers: Ghosts of New Eden

Ponořte se do překrásného, intimního a působivého příběhu.

Během The Game Awards měl premiéru nový trailer na hru Banishers: Ghosts of New Eden. V tomhle akčním RPG se ponoříte do překrásného, intimního a působivého příběhu, ve kterém hrajete za dvojici zkušených lovců duchů a musíte učinit těžká rozhodnutí s nedozírnými následky pro živé... i mrtvé.

Život pro živé, smrt pro mrtvé

New Eden, rok 1695. Antea Duarte a Red mac Raith jsou milenci a Banisheři, lovci duchů, kteří se zavázali chránit živé před hrozbou přežívajících duchů a přízraků. Po katastrofální poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky pár zoufale hledá způsob, jak osvobodit Anteu z jejího prokletí.

Budete se muset postavit následkům svých rozhodnutí, stejně jako dabéři Amaka Okafor (seriál Těla / Bodies) a Russ Bain, když hru hráli.

Staňte se Banisherem 13. února 2024. Hra vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně na PC. Předobjednejte si verzi PS5 a Xbox Series X|S na fyzickém nosiči a získejte sadu Wanderer Set DLC obsahující oděv Wanderer Outfit a legendární zbraně Cortador a Ascua od dávno ztraceného proslulého banishera.

Banishers: Ghosts of New Eden

MOŽNOSTI SDÍLENÍ