Předobjednejte si MotoGP 24 a získejte bonusy pro závodníky

Zveřejněno 15. dubna 2024

Štítky: , ,

Vyrazte na trať a prožijte ultimátní zážitek s MotoGP.

S prvními závody nové sezóny MotoGP se přiblížilo vydání oficiální hry mistrovství světa od Milestone. Hra nabídne všechny oficiální jezdce a tratě sezóny 2024 pro kategorie MotoGP, Moto2 a Moto3 a také FIM Enel MotoE World Championship.

MotoGP 24 přináší oficiální mistrovství světa silničních motocyklů do vašich rukou s novými funkcemi, řevnivou rivalitou a online soutěžemi. Naskočte na motorku, zdolejte každou překážku na cestě a užijte si oficiální obsah nejnovější sezóny MotoGP.

Předobjednejte si MotoGP 24 ještě dnes a získejte dva dodatečné balíčky (neplatí pro Switch verzi):

  • Nolan Helmet Liveries DLC přidává 4 speciální varianty pro přilbu Nolan X-804 RS Ultra Carbon. Tato přilba a varianty budou dostupné v režimu kariéry, v rychlých režimech a v online hře.
  • Test Suits DLC obsahuje všechny kombinézy v černém stylu, které používali závodníci MotoGP během zimních testů. Tyto dodatečné obleky budou dostupné pro závodníky MotoGP i vlastní závodníky v režimu kariéry, v režimu Time Attack a v online hře.

MotoGP 24 vyjde 2. května 2024 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a digitálně na PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ