Příběhový trailer a dárky k Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden

Emocemi napěchovaný Story trailer odhaluje příběh lásky, obětování a tragického osudu

Focus Entertainment a DON'T NOD s nadšením odhalují emocemi napěchovaný příběhový trailer pro očekávanou nadcházející hru Banishers: Ghosts of New Eden. My v Playmanu jsme taky nadšení, protože máme tu čest hru distribuovat, ale hlavně se nám podařilo zajistit pár dárků k předobjednávkám a vytvořit sérii banerů pro alternativní popis hry. K úplné dokonalosti už zbývá jenom zjistit, jak sdělit naše nové plány na Valentýna našim drahým polovičkám … No, s pomocí hry už ho nějak zažehnáme.

Příběhový trailer

Ponořte se po hlavě do vyprávění o velké lásce v nebezpečné zemi plné duchů, přízraků a dalších bytostí, které jak kdyby vyskočily z nočních můr. Smrt není začátkem, ale ani koncem tohoto tragického příběhu. Podaří se vám ji obelstít za cenu vraždy provinilých i nevinných obyvatel nebo se budete držet svých zásad a budete bojovat proti mrtvým i za cenu ztráty své milované? Do jaké míry světí účel prostředky? To vše je ve vašich rukou a na vašich rozhodnutích. Banishers: Ghosts of New Eden vás nepostaví pouze proti hromadám nemrtvých nepřátel, ale proti vlastním emocím, do hloubky propracovaným postavám plných vlastních prohřešků, lásek a snů a v neposlední řádě i proti vám samotným. Kam až jste schopní zajít, abyste zajistili šťastný osud hlavním hrdinům Redovi Mac Raithovi a Antei Durante?

Banishers: Ghosts of New Eden vychází 13. února na PS5 a Xbox Series X a digitálně na PC. K předobjednávce fyzické kopie hry dostanete sběratelskou magnetku, sadu litografií a plakát a navíc digitální bonus Wanderer Set DLC obsahující skiny na outfit a zbraně pro Reda.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ