Příliv novinek od THQ Nordic aneb na co se v nejbližší době těšit

Jaký je rozdíl mezi legionářem a žoldákem? Legionář brzy vychází na PC a žoldák na konzolích! Sice to není vtipný, ale je to pravda …

1/ Takže hezky popořadě. Česká strategie Last Train Home vydala nový trailer o velení posádce československých legionářů. Obklopeni chaosem po konci 1. světové války čelí českoslovenští legionáři, odhodlaní dostat se do své nově vzniklé Československé republiky, nelehkému boji o přežití. Spravujte jejich obrněný vlak a pomozte jim dostat se do milované vlasti. Připravte se na nezapomenutelnou cestu!

Nejnovější trailer o velení posádce se zaměřuje na vaše spolubojovníky a jejich nesnadnou úlohu v obrněném vlaku. Vezměte osud svých bratrů a sester pevně do rukou a překonejte společně náročnou cestu sibiřskou pustinou a městy zmítaných občanskou válkou. Připravte se na tvrdou realitu, že pravdepodobně nebude možné přivést všechny zpět. Vaše rozhodnutí mají zasadní dopad na celou vaši posádku, jejich zdraví i morálku. Nejedna situace bude vyžadovat volbu menšího zla.

Last Train Home vychází na PC již tento měsíc 28. listopadu 2023 s plnou českou lokalizací včetně autentického dabingu! Už nyní si můžete na Steamu zdarma zahrát ukázku hry, jedno z nejhranějších dem říjnového Steam Next Festivalu. Teď čerstvě vylepšené a aktualizované na základě zpětné vazby hráčů.

2/ Letos se to se strategiemi pořádně rozjelo a úspěšná letní akce Jagged Alliance 3 nyní přichází pro fanoušky žánru i značky na konzole! Pro ty z vás, které zajímá, jak se tahová strategie dá dobře hrát na konzolích, připravili vývojáři a vydavatel THQ Nordic speciální dedikované video právě pro tyto účely. Jak ovladač obstojí proti tradičnější myši a klávesnici? Připojte se k nám na výpravu do světa taktických her na konzolích! Jagged Alliance 3 na PS5 a Xbox Series X vychází již 16. listopadu.

3/ Nový trailer na očekávanou hru Alone in the Dark je tady. Spousta nových neupravených záběrů z hraní, ohavných nepřátel a podezřelého prostředí naleznete v novém traileru zvaném „Looking for Jeremy“.

Tato pečlivá předělávka přelomového originálu vám umožní prožít děsivý příběh očima jednoho ze dvou protagonistů. Hrajte buď jako Edward Carnby, nebo Emily Hartwoodová a zkoumejte prostředí, bojujte s příšerami, řešte hádanky a objevte nepříjemnou pravdu o sídle Derceto Manor…

Hluboko na jihu ve 20. letech 20. století se ztratil strýc Emily Hartwoodové. Spolu se soukromým detektivem Edwardem Carnbym se vydává na výpravu do sídla Derceto Manor, domova duševně chorých, kde číhá cosi záhadného. Narazíte na podivné obyvatele, světy jako z nočních můr, nebezpečná monstra, a nakonec objevíte pletichy o sílícím zle. Na křižovatce reality, záhad a šílenství čeká dobrodružství, které vás donutí zpochybnit to, čemu ve svém nitru věříte. Komu můžete důvěřovat, čemu uvěříte a co budete dělat dál?

Alone in the Dark vychází na PC, PS5 a Xbox Series X již 16. ledna 2024.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ