Seznamte se s velkolepou akční RPG hrou Atlas Fallen

Zveřejněno 19. června 2023

Štítky: , ,

Brázděte písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti.

Atlas Fallen, epické fantasy akční RPG, ve kterém bojujete proti legendárním stvořením, odhaluje více z napínavé akce a průzkumu úchvatných prostředí. Podívejte se nyní na nový trailer a připravte se stát novým šampionem Atlasu!

Atlas Fallen vás vezme na epickou a výbušnou cestu napříč rozsáhlým, pískem pokrytým světem. Jste hrdinou, který povstane proti tyranskému bohu Slunce Thelosovi a postaví se Wraithům, děsivým božským stvořením, která sužují zemi.

Pomocí Rukavice, magického artefaktu, který vám propůjčí mimořádné schopnosti, můžete brázdit písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Lovte legendární monstra, používejte mocné zbraně měnící svoji podobu a ničivé schopnosti na bázi písku ve spektakulárních bojích se supersilami.

Zaměřujte se na nepřátele, sbírejte jejich esence a utvořte si vlastní herní styl, abyste mohli pro lidstvo nastolit novou éru ať už v plně kooperativní, či sólové příběhové kampani.

Povstaňte z prachu a osvoboďte lidstvo od útlaku zkažené boha, až Atlas Fallen vyjde 10. srpna letošního roku s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Za předobjednávku fyzické verze získáte Ruin Rising Pack! Staňte se skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládněte moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

Atlas Fallen

MOŽNOSTI SDÍLENÍ