Trh s jezdci v MotoGP 24

Zveřejněno 19. dubna 2024

Štítky: , ,

Poprvé v historii franšízy.

Společnosti Milestone a Dorna Sports S.L. odhalují jednu z nejžádanějších a dlouho očekávaných funkcí komunity MotoGP – v režimu kariéry MotoGP 24 se poprvé objevuje trh jezdců. Podívejte se na trailer.

Kromě větší atraktivity a dynamiky hlavního režimu hry tato funkce prodlouží životnost a znovuhratelnost, protože se soupisky budou měnit v každé sezóně, a tak hráči najdou každý rok nové vzrušující výzvy a scénáře, které mohou zažít. Možnosti jsou nekonečné, protože jak umělá inteligence, tak hráči mohou být v průběhu sezóny vybrány, aby změnili tým.

Stejně jako ve skutečném životě budou výkony určovat, jakou nabídku obdrží. Nedosažení cílů současného týmu může ohrozit místo pro příští sezónu a donutit hráče přijmout nabídky od menších stájí. Naopak skvělé výkony budou odměněny smlouvami od špičkových týmů. Důležité je, že vše výrazně ovlivní chování hráčů na trati i mimo ni. Rivalita s ostatními jezdci i lajky a odpovědi na fiktivní sociální síti budou podněcovat fámy o možných přestupech.

Kromě trhu s jezdci nabídne MotoGP 24 úžasnou grafiku, realistickou fyziku a rozsáhlé možnosti přizpůsobení, které fanoušci od této série očekávají. Zavedení trhu s jezdci přidává poslední chybějící kousek, který přináší nebývalou úroveň hloubky a autenticity virtuálního závodění.

Závody ve hře MotoGP 24, která obsahuje všechny oficiálně jezdce a tratě sezóny 2024 pro kategorie MotoGP, Moto2 a Moto3 a také mistrovství světa FIM Enel MotoE, odstartují 2. května 2024 na PlayStationu 5, PlayStationu 4, Xboxu Series X/S, Xboxu One, Nintendu Switch a digitálně na PC.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ