Ultimátní edice Cyberpunk 2077 s rozšířením Phantom Liberty

Zveřejněno 21. listopadu 2023

Štítky: , , , ,

Je to Ultimátní edice, a proto k tomu máme připravený ultimátní dárek!

Už za dva týdny vychází kompletní Ultimátní dechberoucí, a hlavně krabicová edice Cyberpunku 2077 na PC, Xbox Series X a PlayStation 5! Hra přinese již 5. prosince plný příběh žoldáka jménem „V“ kombinací Cyberpunku 2077, špionského thrillerového rozšíření Phantom Liberty a verze 2.0. Dobrodružství se odehrává v hypermoderním městě Night City, megalopole posedlé mocí, pozlátkem a tělovými modifikacemi. Hrajte jako kyberpunkový žoldák „V“ a vrhněte se do víru dění odehrávající se mezi těmi nejmocnějšími a nejsilnějšími hráči ve městě. Postavte se korporacím, gangům, žoldákům, magorům i brutálním vrahům v rámci boje o slávu a přežití. Tady a teď vznikají legendy. Jaká bude ta vaše?

S rozšířením 2.0 se město ještě zvětšilo! Ohraničená čtvrť Dogtown je snad ta nejdrsnější, na kterou narazíte a je plná nových misí, úkolů, a nepřátel. Máte na to se jim postavit?

  • Ultimátní edice kombinuje všechny příběhy temné budoucnosti v jednom ultimátním balíčku. V hlavních rolích stojí Keanu Reeves jako Johny Silverhand a Idris Elba jako Solomon Reed.
  • Hra bude dostupná v digitální, ale pro nás hlavně v krabicové verzi, a to poprvé pro next-genové konzole PS5 a Xbox Series X. Nebude samozřejmě chybět ani na PC.

Krabicová verze je vždy super, ale jestli jste si mysleli, že vás necháme odejít s krabičkou a perfektní hrou, tak to nás neznáte. Společně s CDProjekt Red jsme si pro vás připravili dárky, které vás vytrhnou ze židle! V krabičce krom hry a jejího rozšíření najdete i cool samolepky a ke koupi hry u vybraných prodejců získáte navíc oficiální bandanu, tištěný plakát a exkluzivní sadu litografií! Na beautyshotu, kde to bude všechno barevné na žlutým, už horečnatě pracujeme a brzy jej naleznete na našem Facebooku, stránkách i ve vašich emailech. Vydání Cyberpunk 2077 Ultimate edice navíc bude doprovázet série digitálních bonusů My Rewards, které získáte po registraci hry na GoG. Hra samozřejmě obsahuje české titulky na všech platformách.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

MOŽNOSTI SDÍLENÍ