Zažehnejte ducha Valentýna novým příběhem lásky a bolesti

Zveřejněno 13. ledna 2024

Štítky: , ,
Banishers: Ghosts of New Eden

Příběh o lásce, smrti a oběti v Banishers: Ghosts of New Eden

Společnosti Focus Entertainment a DON’T NOD představily nový dojemný a intimní gameplay trailer ke hře Banishers: Ghosts of New Eden. Video zve všechny hráče, aby se ponořili do podmanivého a osobního příběhu tohoto akčního RPG, kde se ujmou role dvou zkušených lovců duchů a partnerů, kteří čelí náročným rozhodnutím s nedozírnými následky pro živé i mrtvé.

Život pro živé, smrt pro mrtvé

New Eden, rok 1695. Antea Duarte a Red mac Raith jsou milenci a Banisheři, lovci duchů, kteří se zavázali chránit živé před hrozbou přežívajících duchů a přízraků. Po katastrofální poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky pár zoufale hledá způsob, jak osvobodit Anteu z jejího prokletí.

Čelte tragickému zvratu osudu od 13. února 2024, kdy hra Banishers: Ghosts of New Eden vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně na PC. Předobjednejte si verzi PS5 a Xbox Series X|S na fyzickém nosiči a získejte sadu Wanderer Set DLC obsahující oděv Wanderer Outfit a legendární zbraně Cortador a Ascua od dávno ztraceného proslulého banishera.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ