Eagle Flight VR

Datum vydání: 11/8/16

Eagle Flight VR

Minimální věk: 12
Datum vydání: 11/8/16
Cena: 1099 Kč
Žáner: Rodinná
Jazyk: Anglický

Eagle Flight VR je jedna z prvních her Virtuální reality od Ubisoftu.

Ve hře, jak už samotné její jméno napovídá, se vtělíte do Orlů nad nádhernou Paříží a soupeříte o území s dalšími hráči. Hra se odehrává 50 let po vymření lidstva, ale žádnou post-apokalyptickou atmosféru zde nehledejte. Paříž je sice liduprázdná, ale zato se do ulic navrátila příroda a tudíž je Paříž nádhernou a malebnou souhrou lidské architektury a zeleně. Příjemná grafika vám nabídne nádherné pohledy, které si právě díky virtuální realitě užijete, jako nikdy dříve.  Studio vytvořilo intuitivní ovládání, které se rychle a hravě naučíte a za chvíli se budete prohánět nad Paříží i mezi jejími domy s elegancí opravdových orlů. 

Funkce hry:

– Singleplayer – hra obsahuje i hru pro jednoho hráče, která vám nabídne volný let celým otevřeným prostorem centra Paříže, ve kterém zažijete naprostou svobodu letu za svištění větru kolem vašich uší. Objevte všechny monumenty, skryté sběratelské předměty a vyzkoušejte své pilotovací schopnosti v několika výzvách.

– Nový úhel pohledu – Eagle Flight vám nabízí jedinečný pohled na Paříž z ptačí perspektivy. Pokud zrovna nemáte schopnosti Orlí vize jako Ezio, tak si Paříž takhle nemáte jak jinak užít. Už jste se snad někdy spustili střemhlav z Eiffelovy věže?

Multiplayer – To nejdůležitější na této hře je však přes to všechno multiplayer! Vyzvěte své přátele na napínavé letecké souboje nad touto nádhernou metropolí a ukažte soupeřícímu týmu, kde je jejich místo. Tohle je přece vaše město! Hrajte až v šesti hráčích ve dvou multiplayerových módech. Lovte nepřátelskou letku a nebo získejte kořist a odneste ji domů! Využijte svůj rozhled, nebo se prohánějte schovaní v úzkých uličkách a podloubích. Staňte se Orlem Pařiže.

Mohlo by vás zajímat

Eagle Flight VR

2016
Eagle Flight VR je jedna z prvních her Virtuální reality od Ubisoftu. Ve hře, jak už samotné j…

Rocksmith propojovací kabel

2015
Propojovací kabel slouží ke hře Rocksmith pro připojení další elektrické kytary do hry ví…

Just Dance 2016

2015
Just Dance 2016 Představujeme Just Dance 2016 – nejnovější díl populární série, kter…

Hasbro Family Fun Pack

2015
Hasbro Family Fun Pack je balíček zábavných her pro celou rodinu, obsahuje hry Boggle, Trivial P…
Playman-logo-min

2018 Playman ©  Všechna práva vyhrazena