Star Trek: Bridge Crew

Hra je vytvořena speciálně jen pro virtuální realitu a je jedinou hrou nabízející věrný zážitek ze světa Star Treku.

Star Trek: Bridge Crew

Minimální věk: 7
Datum vydání: 14. 03. 2017
Žánr: Virtuální realita
Platforma: PS4
Jazyk: Anglický

Star Trek vašima očima!

Vývojáři v Red Storm Entertainment si položili důležitou otázku: “Co by byl nejlepší zážitek ve Virtuální realitě?” Samozřejmě správná odpověď je: "Prozkoumávání vesmíru". Může to být ještě lepší? No ano, prozkoumávání Star Trek vesmíru ve známém prostředí můstku vesmírné lodi U.S.S. Aegis. Posaďte se se svými přáteli do známých křesel této krasavice, kde jako důstojník Federace budete mít v rukou osud vaší lodi a posádky.

Hra je vytvořena speciálně jen pro virtuální realitu a je jedinou hrou nabízející věrný zážitek ze světa Star Treku. Federace vás vysílá na kritickou výpravu do neprobádané části vesmíru zvané Příkop, v naději na nalezení nového domova pro zdecimovanou Vulkánskou populaci. Příkop nabízí ohromující podívanou na neuvěřitelné vesmírné jevy, neobjevené divy, ale i na podivné anomálie a nečekaná nebezpečí. Klingonské impérium je také v tomto sektoru aktivní a dozajista je hrozbou pro plány Federace. Je na vás a vaší posádce, abyste prozkoumali sektor, zjistili Klingonské plány a vytvořili půdu pro mírumilovnou přítomnost Federace.

  • V Multiplayeru je zapotřebí všech čtyrech hráčů pro úspěšný chod lodi a splnění mise.
  • Ujměte se velení U.S.S. Aegis, první svého druhu, která je schopná plánovat kurz, analyzovat data, hackovat nepřátelské štíty a zaměřovat slabiny nepřátelských lodí. Ujmete se tak nejlepší lodě ve flotile Federace! Jedinečný design Aegis je vhodný na tuto nebezpečnou misi v Příkopu, ale vy se budete muset naučit všechny její systémy, ať už ty klasické nebo experimentální, abyste přežili a uspěli.
  • Generátor misí nabídne po skončení hlavního příběhu další hodiny hraní jak pro jednoho hráče, tak pro režim kooperace.

Galerie

Mohlo by vás zajímat

Space Junkies

2019
Vrhněte se do víru ztřeštěné vesmírné střílečky ve virtuální realitě, která vás svým unikátním…

Star Trek: Bridge Crew

2017
Star Trek vašima očima! Vývojáři v Red Storm Entertainment si položili důležitou otázku: “Co by byl nejlepší…

Eagle Flight

2016
Eagle Flight VR je jedna z prvních her Virtuální reality od Ubisoftu. Ve hře,…