Intenzivní boj v traileru Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Zahrajte si za poručíka Tita a bojujte proti Tyranidům v galaktické válce.

Společnosti Focus Entertainment a Saber Interactive dnes přinesly souhrnný trailer ke své napjatě očekávané third-person akci Warhammer 40,000: Space Marine 2. Šestiminutové video, kterým provází kreativní ředitel Oliver Hollis-Leick, popisuje vše, co potřebujete vědět o kampani, multiplayerových režimech a mechanikách postupu.

Poznejte osud legendárního vesmírného mariňáka Demetriana Tita sto let po událostech Space Marine a braňte Impérium proti neúprosným hordám Tyranidů. Využijte Titovy nadlidské schopnosti a jeho obrovský arzenál zbraní sami nebo až se dvěma přáteli, kteří vám budou pomáhat jako Titovi bratři ve zbroji Chairon a Gadriel.

Hrajte za jednu ze šesti dostupných tříd (Tactical, Vanguard, Rampart, Marksman a Heavy) v režimech Operations (PvE) a Eternal War (PvP) a přizpůsobte si výstroj a zbraně.

V režimu Operations můžete pomocí znalostí o zbroji a zkušeností získaných na bojišti odemknout až 25 perků pro každou třídu, které ovlivňují váš herní styl. S každou novou misí lze také vylepšovat zbraně a odemykat tak silnější varianty a unikátní kosmetický obsah. Kosmetika brnění a zbraní získaná v Operations bude k dispozici i v režimu Eternal War, zatímco perky a vylepšení zbraní budou z důvodů vyváženosti hry vyhrazeny výhradně pro PvE.

Space Marine 2 se bude po vydání pravidelně rozšiřovat. Pro všechny hráče budou zdarma k dispozici nové mise pro Operations, nové mapy pro PvP, nové zbraně a noví nepřátelé. V rámci Season Passu bude k dispozici další kosmetika. Ve hře nebudou žádné mikrotransakce ani prémiový obchod.

Warhammer 40 000: Space Marine 2 vychází 9. září 2024 s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series a digitálně na PC. Předobjednejte si Warhammer 40,000: Space Marine 2 Standard Edition a získejte DLC Macragge’s Chosen. DLC Macragge’s Chosen obsahuje ultramariňáky inspirovanou sadu skinů pro bolterovou pušku, řetězový meč a nárameník Crux Terminatus. K dispozici je také Gold Edice s předběžným přístupem 4 dní a Season Pass.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ