Warhammer 40,000: Space Marine 2 slaví Summer Game Fest

Ovládněte nadlidské schopnosti vesmírného mariňáka a rozpoutejte jeho brutalitu.

Společnosti Focus Entertainment a Saber Interactive dnes odhalily nový trailer na oslavu Summer Game Festu a blížícího se vydání očekávané hry Warhammer 40,000: Space Marine 2. Nové video ukazuje dosud neviděné záběry a láká na nadcházející souhrnný trailer. Ten důkladně představí herní mechanismy. Video se na YouTube kanálu Focusu objeví 20. června.

Bojujte jako jeden z největších císařových válečníků a braňte Impérium před hrůzami z hlubin galaxie v epických bitvách na vzdálených planetách, natřete jim to svými smrtícími dovednostmi a devastujícími zbraněmi. Odkryjte hrozivá tajemství, zažeňte nekonečnou temnotu na ústup, prokažte lidstvu neochvějnou věrnost a postavte se proti neúprosným houževnatým tyranidským rojům.

Kromě příběhové kampaně, kterou si užijete sami nebo až se 2 přáteli v plynule kooperativní hře pro 3 hráče, bude ve Space Marine 2 režim PvE pro 3 hráče a PvP skirmish 6v6. Impérium zachráníte v kůži vlastního vesmírného mariňáka. Volit budete ze 6 tříd vojáků a postupně pro ně získávat dovednosti a vzhledy.

Warhammer 40 000: Space Marine 2 vychází 9. září 2024 s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series a digitálně na PC. Předobjednejte si Warhammer 40,000: Space Marine 2 Standard Edition a získejte DLC Macragge’s Chosen. DLC Macragge’s Chosen obsahuje ultramariňáky inspirovanou sadu skinů pro bolterovou pušku, řetězový meč a nárameník Crux Terminatus. K dispozici je také Gold Edice s předběžným přístupem 4 dní a Season Pass.

MOŽNOSTI SDÍLENÍ